Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu A

Sezóna 2008/2009

1.A třída

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.sobota6.9.9:50SrbskáŘečkovice1:4 (0:3)
2.sobota6.9.11:30SrbskáWodowa8:3 (4:0)
3.sobota13.9.12:20SrbskáOrel Řečkovice2:5 (0:4)
4.sobota13.9.13:10SrbskáBrnoReal6:1 (3:0)
5.sobota4.10.14:00SrbskáQ.P.Chrlice4:3 (3:1)
6.sobota4.10.14:50SrbskáBB Press3:2 (3:1)
7.sobota11.10.12:20SrbskáTomson B3:1 (1:1)
8.sobota11.10.13:10SrbskáToka4:3 (2:1)
9.sobota18.10.14:00Kraví HoraMadrid4:1 (3:1)
10.sobota18.10.14:50Kraví HoraNekop2:1 (1:1)
11.sobota1.11.10:40Kraví HoraDynamo3:0 (0:0)
12.sobota1.11.11:30Kraví HoraKalábek C1:1 (0:0)
13.sobota8.11.9:00SrbskáBlue Flames6:1 (4:0)
14.sobota8.11.9:50SrbskáOlymp2:4 (1:1)
15.sobota25.10.14:50SrbskáJezdci2:2 (2:0)
16.sobota11.4.14:50Kraví horaJezdci3:0 (2:0)
17.sobota25.4.8:00SrbskáŘečkovice3:1 (0:0)
18.sobota25.4.9:40SrbskáWodowa3:0 (1:0)
19.sobota2.5.13:10SrbskáBrnoReal9:1 (3:1)
20.sobota2.5.14:50SrbskáOrel Řečkovice5:2 (1:1)
21.sobota9.5.12:20SrbskáBB Press2:0 (0:0)
22.sobota9.5.14:00SrbskáQ.P.Chrlice6:1 (2:0)
23.sobota23.5.13:10SrbskáToka3:0 (1:0)
24.sobota23.5.14:40OřešínTomson B2:4 (0:1)
25.sobota6.6.12:20Kraví horaNekop2:1 (1:0)
26.sobota6.6.14:00Kraví horaMadrid5:3 (2:0)
27.sobota13.6.10:40Kraví horaDynamo3:1 (1:0)
28.sobota13.6.11:30Kraví horaKalábek C0:0 (0:0)
29.sobota20.6.9:00OkruhOlymp3:1 (1:1)
30.sobota20.6.10:40OkruhBlue Flames3:1 (1:1)

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Vojtěch Němec2424164030182478611.00
Petr Kejduš2617102720212383210.65
Martin Hroch2515122710192479320.60
Zdeněk Drápal251261800193380400.48
Ondřej Pavlica236101620182381300.26
Lukáš Matušík16781500122279100.44
Petr Kadlec13861410120192200.62
Michal Bodický103580062267000.30
Tomáš Rozehnal1743720131378000.24
Radek Úlehla2124600163281000.10
Tomáš Hložánek1630310122279200.19
Zbyněk Sochor62130051089000.33
František Červenec1703310113371000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Robin Krutil16011001132755231.44
Michal Jansa12000001101921191.58
Jiří Brada20000010150063.00

Tabulka

1.A třída
Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspě?nost
1. Gladiators 30 23 3 4 103:48 72 80 %
2. Tomson B 30 20 7 3 113:67 67 74 %
3. Orel Řečkovice 30 17 3 10 113:89 54 60 %
4. Nekop 30 14 4 12 122:99 46 51 %
5. Q.P.Chrlice 30 14 4 12 74:78 46 51 %
6. Dynamo 30 15 1 14 91:99 46 51 %
7. Kalábek C 30 13 6 11 81:69 45 50 %
8. BB Press 30 13 5 12 91:80 44 49 %
9. Řečkovice 30 12 5 13 92:82 41 46 %
10. Madrid 30 11 6 13 92:117 39 43 %
11. Blue Flames 30 12 2 16 100:103 38 42 %
12. Toka 30 12 2 16 90:104 38 42 %
13. Jezdci 30 10 6 14 96:95 36 40 %
14. Olymp 30 11 2 17 80:111 35 39 %
15. BrnoReal 30 7 2 21 93:148 23 26 %
16. Wodowa 30 4 6 20 73:115 18 20 %

Příští zápasy

neděle 20.1 - 19:15
A vs. Sokol Troubsko
neděle 27.1 - 9:00
B vs. Květnice Tišnov
neděle 27.1 - 11:00
B vs. Arsenal B

Poslední zápasy

neděle 13.1 - 19:00
A vs. Helas B
neděle 13.1 - 9:00
B vs. Kalábek B
neděle 13.1 - 10:00
B vs. Hustopeče B

Zprávy pro tým

Pešta | 11.1.2019
neděle 13.1.2019 8:10 nádr. Kr. Pole - 1. špíl Ruman, Sami, Kauli, Švára, Hložis, Jura, Švanci, Vlasy. 2. špíl Ruman, Sami, Kauli, Švára, Rozi, Michal, Švanci, Vlasy.
Šprt | 11.1.2019
neděle 13.1.2019 18:15 - Střední - Robo, Pavel, Hložis, Rozi, Majkl, Jura, Michal, Adam, Šprt
Hložis | 9.1.2019
čtvrtek 10.1.2019 20:20 - Hala Střední - Robo, Pavel, Švára, Hložis, Vojta, Sami, Jura, Michal, Adam, Šprt

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

leden 2019
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031