Gladiators Brno futsal club

Michal Jansa (G)

přezdívka: Lanza
post: brankář
oblíbený klub: HC Kometa Brno
sportovní vzor: Luboš Přibyl :)
motto: viz. obrázek: "100% Kometa"
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 733

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2017/18AKrajský přebor900000234331273.00
2017/18BKrajská Soutěž21010010150073.50
2015/16AKrajský přebor1402200923691392.79
2014/15AKrajský přebor1601111628420462.88
2014/15BOkresní přebor500000401800122.40
2013/14AKrajský přebor2101100858460602.86
2013/14BOkresní přebor810100422580283.50
2012/13AOkresní přebor14101001220901191.36
2012/13B1.B třída600000321611101.67
2011/12AOkresní přebor1301110715560342.62
2011/12B1.B třída40000031083082.00
2010/11AOkresní přebor1601100736501422.63
2010/11B1.B třída1100000524522211.91
2009/10AOkresní přebor1002210604600353.50
2008/09A1.A třída12000001101921191.58
2007/08A2.A třída13000001003774181.38
2006/07A2.A třída1600010934632261.63
2006/07B3.E třída501100302600102.00
2005/06A2.A třída1300000616492251.92
2004/05A2.A třída1200000516441252.08
2004/05B3.B třída20000002033121.00
2003/04A3.F třída60000050183271.17
Celkem228391241126327060205202.28
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
1.Saňaři611200402670203.33
2.Poclain401100202500123.00
3.Surreal B101100100100011.00
4.Ingostav201100200100052.50
5.Nasan B410100202500123.00
6.Helas C30110020167072.33
7.Fauna101100100100022.00
8.SOŠ OOM110100100100033.00
9.Sokol Bučovice20110010150084.00
10.San Marino20110010150063.00
11.Orli Bučovice201100200100031.50
12.Řečkovice30000010233072.33
13.BMT100000100100022.00
14.Chlupovi pozůstalí20000010150031.50
15.Napoleon30000020167131.00
16.Pizzerie1000000010044.00
17.Poclain B20000010150031.50
18.Parmagianni40000021158061.50
19.Tučňáci200010200100021.00
20.Riders1000000010022.00
21.Jezdci B10000001033011.00
22.Makro20000011067031.50
23.Comix B200000200100131.50
24.Raz Náraz40000021158182.00
25.Kormidlo20000010150042.00
26.Bosonohy B100000100100022.00
27.Blue Flames800000602750121.50
28.Agora200000200100021.00
29.Červený drak200000200100021.00
30.Hustopeče800011413542283.50
31.Storks200000200100200.00
32.Tango C700000115190253.57
33.Eldo100000100100011.00
34.Experiment1000000010044.00
35.Buddha clan B100000100100033.00
36.Q.P.Chrlice200000200100042.00
37.BB Press200000200100042.00
38.Madrid200000200100042.00
39.Nekop200000200100021.00
40.Olymp20000010150052.50
41.Bolest2000000020073.50
42.SK Západí100000100100100.00
43.Capalík100000100100100.00
44.R.I.P.30001010233093.00
45.Škorpioni200000200100031.50
46.Black Magic100000100100100.00
47.Turbo100000100100100.00
48.Magnet100000100100011.00
49.Litrpůl10000001033022.00
50.Béďa team20000011067121.00
51.Rychlé pípy50000031167081.60
52.Across300000300100220.67
53.Mitra B20000010150031.50
54.Wodowa100000100100100.00
55.Panama700000412622101.43
56.Orel Řečkovice700010511760182.57
57.SK Líšeň B400000112330102.50
58.Gloria400000211581102.50
59.Mitra700000115190213.00
60.Technika600000303500193.17
61.Soccer30000020167051.67
62.Bastr100000100100100.00
63.Kalábek Lino C1000000010044.00
64.Celtic2000000020073.50
65.Sokolnice100000100100044.00
66.Stones of Madeira20000002033031.50
67.Atraps20000010150052.50
68.Tango D2000000020052.50
69.Toka10000001033011.00
70.Arsenal B300000300100062.00
71.Podolí10000001033033.00
72.Svážná100000100100011.00
73.Dynamo100000100100011.00
74.Flamengo100000100100022.00
75.Kalábek B30000020167082.67
76.Stones10000001033100.00
77.Hombres100000100100011.00
78.FFT Vinohrady30000011144082.67
79.Jehnice100000100100011.00
80.Orli Bef Kotvrdovice30000021078031.00
81.FC Kloboučky200000011170105.00
82.Egretta Bílovice20000002033042.00
83.United Ivančice40000030175061.50
84.Slovan Brno3000003001000124.00
85.Remos Oslavany30000012056051.67
86.Agromeli C1000000010022.00
87.K 5 Brno1000000010033.00
88.Agromeli D10000001033033.00
89.Kickers1000000010055.00
90.FPO Blansko30000000300196.33
91.Tomson Brno10000001033011.00
92.SK Líšeň400000121420153.75
93.TJ Studnice200000200100031.50
94.Atraps B1000000010055.00
95.Helas B20000002033052.50
96.Vyškov City100000100100011.00

Příští zápasy

neděle 21.10 - 19:00
A vs. Hombres
neděle 11.11 - 9:00
B vs. Kalábek B
neděle 11.11 - 11:00
B vs. Hustopeče B

Poslední zápasy

neděle 14.10 - 19:00
A vs. Sokol Troubsko

Zprávy pro tým

Šprt | 19.10.2018
neděle 21.10.2018 18:15 - Maloměřice - Robo, Kauli, Hložis, Vojta, Franz, Michal, Jura, Adam, Pavel (Šprt)
Hložis | 17.10.2018
čtvrtek 18.10.2018 20:20 - Hala Střední - Ruman, Komínek, Kauli, Pavel, Švára, Hložis, Vojta, Rozi, Sami, Jura, Ilja, Michal, Willy, Adam, Šprt.
Hložis | 16.10.2018
středa 17.10.2018 20:15 - Hala Bohunice - Komínek, Hložis, Vojta, Franz, Bubák, Rozi, Jura, Majkl, Kauli?

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

říjen 2018
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031