Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu A

Celkové týmové statistiky týmu A

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
457240531641650:121356 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Hombres19:12012/2013Okresní přebor
2.Poclain B14:02007/20082.A třída
3.Apollo14:12009/2010Okresní přebor
4.TJ Studnice12:12015/2016Krajský přebor
5.Orli Bučovice11:12015/2016Krajský přebor

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Laguna2:112002/20033.B třída
2.Pizzerie1:102005/20062.A třída
3.Prodik0:72002/20033.B třída
4.Hustopeče4:102016/2017Krajský přebor
5.Slovan Brno3:92014/2015Krajský přebor

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Hombres192012/2013Okresní přebor
2.Apollo142009/2010Okresní přebor
3.Poclain B142007/20082.A třída
4.Slovan Brno122015/2016Krajský přebor
5.TJ Studnice122015/2016Krajský přebor

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Laguna112002/20033.B třída
2.Pizzerie102005/20062.A třída
3.Hustopeče102016/2017Krajský přebor
4.Hustopeče92017/2018Krajský přebor
5.Tomson Brno92017/2018Krajský přebor

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Panama1784551:38
2.Hustopeče1451843:59
3.Blue Flames1290351:21
4.Saňaři1151548:43
5.Orel Řečkovice1061334:30

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.SK Západí4400100 %
2.Agora4400100 %
3.Dynamo4400100 %
4.Orli Bučovice651089 %
5.Flamengo431083 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Helas C610517 %
2.SK Líšeň B813425 %
3.Laguna410325 %
4.BMT410325 %
5.R.I.P.410325 %

Příští zápasy

sobota 24.11 - 20:15
A vs. Remos Oslavany
sobota 24.11 - 11:00
B vs. Květnice Tišnov
sobota 24.11 - 12:00
B vs. Arsenal B

Poslední zápasy

neděle 18.11 - 19:00
A vs. Jehnice
neděle 11.11 - 9:00
B vs. Kalábek B
neděle 11.11 - 11:00
B vs. Hustopeče B

Zprávy pro tým

Šprt | 16.11.2018
neděle 18.11.2018 18:15 - Střední - Komínek, Švára, Hložis, Rozi, Michal, Majkl, Adam, Ilja, Šprt
Hložis | 15.11.2018
čtvrtek 15.11.2018 20:20 - Hala Střední - Ruman, Švára, Hložis, Rozi, Sami, Švanci, Jura, Michal, Šprt.
Hložis | 13.11.2018
středa 14.11.2018 20:45 - Hala Bohunice - Komínek, Kauli, Vojta, Franz, Rozi, Majkl, Jura, Adam, Peťa H (C).

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

listopad 2018
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930