Gladiators A - Poclain B 14:0 (5:0)

2.A třída - sobota 7.6.2008 - Šámalova

9.6.2008 - Hložis
Přestože jsme prohrou s Agromeli přišli o možnost potvrdit svůj postup již v tento den, ve druhém zápase proti Poclainu nebyla o pořádnou porci motivace nouze: Glads rozlícení z předchozího provaru vlétli na soupeře s maximální vervou a začali mu sypat jeden gól za druhým. Pomohla nám oslabená sestava soupeře, jemuž chyběl nebezpečný „Slovák“, který se zřejmě zapomněl na benchi v posilovně, a také několik dalších. Na střídání tak měl Poclain jediného plejera a celkově svým složením nevypadal příliš „zvonivě“. Utkání tak bylo o mnoho snazší než to na podzim, kdy jsme Poclain udolali po boji 2:1. Už během první půlky získali Glads komfortní náskok 5:0, ovšem ani druhý poločas nevypustili. Naopak protivníka totálně potupili a přivedli na pokraj šílenství. Během dvaceti minut druhého poločasu stihli Gladiators vstřelit famózních devět branek! Skórovali tedy průměrně každé dvě minuty. Dařilo se zejména Samimu s Matym, nicméně radosti z gólu se s výjimkou Hložise a brankáře Žiryho dočkali úplně všichni. Dokonce i Fero, který nepatří k častým účastníkům střeleckých zápisu, si vychutnal soupeřova gólmana, když dorazil vlastní střelu z „desítky“. Rekordní skóre 14:0 tak přebilo i pachuť z podivného chování soupeře v závěru, kdy zcela zbytečně přitvrdil a nefér zákroky ohrožoval naše hráče. Sestava: Žiry – Vojta, Fero, Kauli, Hložis – Sami, Maty, Bubák, Majkl.