Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu B

Celkové týmové statistiky týmu B

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
400204691271298:94257 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Hustopeče B17:42018/2019Krajská Soutěž
2.Orel St. Lískovec15:42008/20092.C třída
3.Atraps C12:22017/2018Krajská Soutěž
4.Agromeli B10:02014/2015Okresní přebor
5.Sokolnice13:42010/20111.B třída

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Tango B1:112003/20043.B třída
2.Brazil2:112002/20033.J třída
3.Květnice Tišnov2:112018/2019Krajská Soutěž
4.Juve2:102003/20043.B třída
5.Kalábek B1:92014/2015Okresní přebor

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Hustopeče B172018/2019Krajská Soutěž
2.Orel St. Lískovec152008/20092.C třída
3.Sokolnice132010/20111.B třída
4.Atraps C122017/2018Krajská Soutěž
5.Agromeli B102014/2015Okresní přebor

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Brazil112002/20033.J třída
2.Tango B112003/20043.B třída
3.Květnice Tišnov112018/2019Krajská Soutěž
4.Juve102003/20043.B třída
5.Květnice Tišnov92017/2018Krajská Soutěž

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Stones1273232:18
2.FFT Vinohrady1272331:20
3.Mitra B1270541:28
4.Orel Řečkovice1151536:40
5.R.I.P.1082044:15

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Slovan B4400100 %
2.Orel Řečkovice B4400100 %
3.Surreal B4400100 %
4.Řečkovice B4400100 %
5.R.I.P.1082087 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Cypex40040 %
2.Sokolnice B40138 %
3.BPA714233 %
4.Flamengo613233 %
5.Senior B411233 %

Příští zápasy

neděle 20.1 - 19:15
A vs. Sokol Troubsko
neděle 27.1 - 9:00
B vs. Květnice Tišnov
neděle 27.1 - 11:00
B vs. Arsenal B

Poslední zápasy

neděle 13.1 - 19:00
A vs. Helas B
neděle 13.1 - 9:00
B vs. Kalábek B
neděle 13.1 - 10:00
B vs. Hustopeče B

Zprávy pro tým

Hložis | 17.1.2019
Na středu 30.1. je vložen přátelák proti Robovu týmu malé kopané - prestižní záležitost odehrajeme v kuřimské hale v čase 21-22.
Hložis | 16.1.2019
čtvrtek 17.1.2019 20:20 - Hala Střední - Ruman, Pavel, Kauli, Hložis, Švanci, Jura, Michal, Vlasy, Willy, Šprt
Pešta | 11.1.2019
neděle 13.1.2019 8:10 nádr. Kr. Pole - 1. špíl Ruman, Sami, Kauli, Švára, Hložis, Jura, Švanci, Vlasy. 2. špíl Ruman, Sami, Kauli, Švára, Rozi, Michal, Švanci, Vlasy.

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

leden 2019
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031