Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu B

Celkové týmové statistiky týmu B

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
393203681221275:90057 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Hustopeče B17:42018/2019Krajská Soutěž
2.Orel St. Lískovec15:42008/20092.C třída
3.Atraps C12:22017/2018Krajská Soutěž
4.Agromeli B10:02014/2015Okresní přebor
5.Sokolnice13:42010/20111.B třída

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Tango B1:112003/20043.B třída
2.Brazil2:112002/20033.J třída
3.Juve2:102003/20043.B třída
4.Kalábek B1:92014/2015Okresní přebor
5.Orel Řečkovice1:92013/2014Okresní přebor

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Hustopeče B172018/2019Krajská Soutěž
2.Orel St. Lískovec152008/20092.C třída
3.Sokolnice132010/20111.B třída
4.Atraps C122017/2018Krajská Soutěž
5.Agromeli B102014/2015Okresní přebor

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Brazil112002/20033.J třída
2.Tango B112003/20043.B třída
3.Juve102003/20043.B třída
4.Květnice Tišnov92017/2018Krajská Soutěž
5.Kalábek B92014/2015Okresní přebor

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Stones1273232:18
2.FFT Vinohrady1272331:20
3.Mitra B1270541:28
4.R.I.P.1082044:15
5.Rychlé pípy1062236:23

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Slovan B4400100 %
2.Orel Řečkovice B4400100 %
3.Surreal B4400100 %
4.Řečkovice B4400100 %
5.R.I.P.1082087 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Cypex40040 %
2.Sokolnice B40138 %
3.Kalábek B923433 %
4.Flamengo613233 %
5.Senior B411233 %

Příští zápasy

sobota 24.11 - 20:15
A vs. Remos Oslavany
sobota 24.11 - 11:00
B vs. Květnice Tišnov
sobota 24.11 - 12:00
B vs. Arsenal B

Poslední zápasy

neděle 18.11 - 19:00
A vs. Jehnice
neděle 11.11 - 9:00
B vs. Kalábek B
neděle 11.11 - 11:00
B vs. Hustopeče B

Zprávy pro tým

Šprt | 16.11.2018
neděle 18.11.2018 18:15 - Střední - Komínek, Švára, Hložis, Rozi, Michal, Majkl, Adam, Ilja, Šprt
Hložis | 15.11.2018
čtvrtek 15.11.2018 20:20 - Hala Střední - Ruman, Švára, Hložis, Rozi, Sami, Švanci, Jura, Michal, Šprt.
Hložis | 13.11.2018
středa 14.11.2018 20:45 - Hala Bohunice - Komínek, Kauli, Vojta, Franz, Rozi, Majkl, Jura, Adam, Peťa H (C).

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

listopad 2018
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930