Gladiators Brno futsal club

Tabulka týmu A

TýmZVRPSkóreBody(Prav)
1.FFT Vinohrady262321129: 4571 ( 32)
2.Agrotec Hustopeče262033205: 8963 ( 24)
3.HELAS Brno B261844179: 7858 ( 19)
4.Sokol Troubsko261439161:12245 ( 6)
5.FPO Blansko2614111156:13043 ( 4)
6.Panama Brno2611510 68: 8238 ( -1)
7.STŽ Brno2611411129:10837 ( -2)
8.Technika Brno2610313105:10833 ( -6)
9.Inexis Bučovice2612014129:14733-3( -3)
10.Gladiators Brno269512101:10632 ( -7)
11.Atraps Brno B268513101:12329 (-10)
12.SK Líšeň Brno267316 92:14424 (-15)
13.Saňaři Sokolnice264022 93:15112 (-27)
14.Vyškov City261223 73:2885 (-34)

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A2602Inexis BučoviceSK Líšeň Brno6:5 (2:4)10
Branky: Horák Michal 3, Obruča Lukáš 2, Sádlík Tomáš - Soukup Adam 3, Ptáček Jan, Procházka Petr; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.3), Smutný Roman (8.3); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Obruča Lukáš - Procházka Petr, Ptáček Jan; ČK: Sádlík Tomáš - 0
O2A2603Technika BrnoFFT Vinohrady1:3 (1:0)3
Branky: Hudeček Jaromír - Kaňa Vojtěch 2, Trojáček Michal; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.4), Rohrer Libor (8.4); Delegát: Holomek Patrik; ŽK: 0 - Malý David
O2A2607Saňaři SokolniceVyškov City4:7 (2:2)4
Branky: Pospíšil Roman 2, Načíňák Lukáš, Dobrovolný Marek - Lánský Radim 5, Šebek Miloš, Pořízek Zbyněk; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.4), Kincl Miroslav (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Načíňák Lukáš, Bartoň Tomáš, Sekanina Kamil, Lukáš Marek - Lánský Radim
O2A2601Atraps Brno BPanama Brno3:5 (0:3)20
Branky: Ryšavý Michal, Do Tomáš, Hanuš Martin - Mach Zdeněk, Lejska Josef, Bělák Tomáš, Smital Pavel, Ondra Jakub; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.4), Leitgeb Petr (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: 0 - Ondra Jakub
O2A2604HELAS Brno BAgrotec Hustopeče9:0 (6:0)5
Branky: Jašek René 2, Lerch Stanislav 2, Cupák Vojtěch 2, Špička Zbyněk, Haluza Oldřich, Bílý Jiří; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Bartoš Jan
O2A2605Gladiators BrnoSTŽ Brno5:6 (3:3)5
Branky: Němec Vojtěch 2, Sochor Zbyněk 2, Vašina Jiří - Hrůza Marek 3, Höll Jan, Šimeček Jan, Šimeček Prokop; Rozhodčí: Texl David (8.2), Kuhn Kamil (8.2); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Němec Vojtěch, Červenec František- 0
O2A2606Sokol TroubskoFPO Blansko8:10 (6:6)8
Branky: Hladký Marcel 4, Korol Yaroslav 2, Knee Radek, Koláček Adam - Němec Libor 3, Blatný Tomáš 3, Mokrý Roman 2, Rek Andrej 2; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.4), Vala Michal (8.4); Delegát: Kratochvíl Stanislav; ŽK: Hladký Marcel- 0

Poslední zápasy

neděle 29.4 - 17:00
A vs. Tomson Brno
neděle 25.3 - 10:00
B vs. Orel Řečkovice
neděle 25.3 - 12:00
B vs. Jehnice

Zprávy pro tým

Vojta | 19.6.2018
Kliknete se prosim na webu v dotazniku, kdo by jel na turnaj 5+1 na trave v sobotu 30.6. do Hornich Herspic. Diky
Vojta | 18.6.2018
Pujde nekdo se mnou tento patek 22.6. od 17:30 na penalticky, brevinka a presnost strelby za Tonym na hriste Hornich Herspic? Co disciplina, to 100 Kc, pripadne vyhry jsou ale docela slusne!
Hložis | 27.4.2018
neděle 29.4.2018 16:15 - Stará hala Vodova - Ruman, Kauli, Vojta, Franz, Jura, Majkl, Šprt, Willy.

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

červen 2018
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Dotazník klubu

Přihlašte se!