Gladiators Brno futsal club

Tabulka týmu A

TýmZVRPSkóreBody(Prav)
1.Helas Brno B201424127: 6944 ( 14)
2.Inexis Vyškov201307108:10039 ( 9)
3.Technika Brno201136102: 8136 ( 6)
4.Panama Brno201046 57: 5634 ( 4)
5.Saňaři Sokolnice201028115:10332 ( 2)
6.Hombres Brno201019 93: 7931 ( 1)
7.Gladiators Brno208210 70: 7326 ( -4)
8.Tomson Brno207211 57: 7223 ( -7)
9.Repromeda Jehnice207112 78:10522 ( -8)
10.Sokol Troubsko206212 99:11920 (-10)
11.Remos Oslavany204115 91:14013 (-17)

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A2204Saňaři SokolniceInexis Vyškov8:7 (2:3)70
Branky: Horáček Michal 3, Přichystal Marcel, Načíňák Lukáš, Nevídal Ondřej, Dobrovolný Marek, Slováček Petr - Obruča Lukáš 3, Aujenský Vít 2, Horák Michal, Sádlík Tomáš; Rozhodčí: Sýkora Tomáš (8.3), Vašíček Jiří (8.3); Delegát: Uhlíř Petr; ŽK: Načíňák Lukáš, Slováček Petr, Oprchal Jaroslav - Horák Michal, Sádlík Tomáš
O2A2205Panama BrnoHelas Brno B2:2 (0:1)30
Branky: Mach Zdeněk 2 - Lukšija Tarik, Mizerniuc Pavel; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.4), Machala Karel (8.4); Delegát: Dilhof Martin; ŽK: Mach Zdeněk, Studený Jiří- 0
O2A2202Repromeda JehniceTechnika Brno2:6 (1:4)19
Branky: Luzar Jan, Jiříček Michal - Lošťák Martin 2, Toman Jiří 2, Hudeček Jan, Slezák Jiří; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.3), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Odehnal Michal
O2A2203Gladiators BrnoTomson Brno6:0 (3:0)6
Branky: Šuvada Pavel 3, Kašík Ilja, Němec Vojtěch, Švancara David; Rozhodčí: Čep Radim (8.4), Texl David (8.2); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Rozehnal Tomáš, Pavlica Ondřej, Toncr Michal - Kopřiva Petr, Jeremias Pavel, Balkovič Miroslav
O2A2206Hombres BrnoSokol Troubsko6:5 (5:2)40
Branky: Žák Rudolf 3, Konečný Pavel 2, Borýsek Jan - Mičko Jakub 3, Koláčný Jiří 2; Rozhodčí: Vala Michal (8.4), Štipčák Martin (8.4); Delegát: Holomek Patrik; ŽK: 0 - Koláčný Jiří

Poslední zápasy

neděle 17.3 - 19:00
A vs. Tomson Brno
sobota 16.3 - 9:00
B vs. Květnice Tišnov
sobota 16.3 - 12:00
B vs. ASM C

Zprávy pro tým

Šprt | 15.3.2019
neděle 17.3.2019 18:15 - Střední - Robo, Vojta, Sami, Švanci, Rozi, Michal, Adam, Ilja, (Pavel/Šprt)
Šprt | 15.3.2019
sobota 16.3.2019 8:20 - Tišnov - Ruman, Švára, Hložis, Vojta, Franz, Rozi, Vlasy, Michal (1.špíl), Jura, Willy(?), Šprt
Hložis | 13.3.2019
čtvrtek 14.3.2019 20:15 - Hala Střední - Ruman, Hložis, Vojta, Rozi, Sami, Švanci, Ilja, Vlasy, Adam, Šprt

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

duben 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930