Gladiators Brno futsal club

Lukáš Matušík

přezdívka: Maty
post: obrana/útok
oblíbený klub: Gladiators, Jednota, Barca
sportovní vzor: jsem si sám vzorem a nepřestávám se překvapovat :)
motto: jak říká paja nedvěd: zůstat skromnej, a hlavně dobrej člověk
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 309

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2015/16AKrajský přebor51230040180000.20
2015/16BOkresní přebor201100200100000.00
2014/15AKrajský přebor114260051548200.36
2014/15BOkresní přebor44040010325001.00
2013/14AKrajský přebor1383111075167200.62
2013/14BOkresní přebor11610160163264100.55
2012/13AOkresní přebor161431700121377500.88
2012/13B1.B třída126171073267200.50
2011/12AOkresní přebor1573100061842210.47
2011/12B1.B třída93580080189100.33
2010/11AOkresní přebor155160036633100.33
2010/11B1.B třída685130050183211.33
2009/10AOkresní přebor14115161082462010.79
2009/10B2.C třída1185130052452300.73
2008/09A1.A třída16781500122279100.44
2008/09B2.C třída45380012142001.25
2007/08A2.A třída222002000190386000.91
2007/08B3.E třída52350040180000.40
Celkem19111960179311152848652230.62
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Blue Flames635800600100100.50
2.Rychlé pípy53470022153000.60
3.Sekáči342600300100101.33
4.Kalábek B45160021158101.25
5.BB Press24150010150012.00
6.Nasan B51451030260000.20
7.Arsenal Taurito B22350011067101.00
8.Celtic34150020167011.33
9.Hustopeče440400400100101.00
10.XXX B.Braun222400200100001.00
11.Flamengo33140011144001.00
12.Žabinští Vlci B43140021158100.75
13.Soccer54040031167110.80
14.Saňaři33140021078001.00
15.Technika43140031083000.75
16.Panama62240021339100.33
17.Orel Řečkovice43140021158100.75
18.Sokolnice B230300200100001.50
19.SK Západí230300200100001.50
20.Poclain B230300200100001.50
21.Tomson B22130010150001.00
22.Kalábek C42130022067100.50
23.Gloria53030021247000.60
24.R.I.P.31230010233000.33
25.Mitra83030031442100.38
26.Poclain23030010150101.50
27.Sokolnice112300100100001.00
28.Stones61230042078100.17
29.United Ivančice221300200100101.00
30.Červený drak220200200100001.00
31.Agromeli C32020010233000.67
32.Tango C42020010325100.50
33.Toka41120021158000.25
34.Nekop102200100100000.00
35.Dynamo311200300100100.33
36.Rascalls102200100100000.00
37.Onyx111200100100001.00
38.Jezdci102200100100000.00
39.Wodowa120200100100102.00
40.Incident B11120001033001.00
41.SOŠ OOM B111200100100001.00
42.Saint Diana120200100100102.00
43.Podolí211200200100100.50
44.SOŠ OOM2112000020000.50
45.SK Líšeň C120200100100002.00
46.Celeano120200100100102.00
47.Kalábek21120102033000.50
48.Remos Oslavany31120011144100.33
49.SK Líšeň B2022000020000.00
50.Chlupovi pozůstalí210100200100000.50
51.Agora210100200100000.50
52.Storks110100100100001.00
53.Olymp1101000010001.00
54.Eliška110100100100001.00
55.Řečkovice101100100100000.00
56.Sunday1101000010001.00
57.Apollo101100100100000.00
58.Orel Řečkovice B110100100100101.00
59.Bystrc11010001033001.00
60.Svážná210100200100000.50
61.Arsenal B210100200100000.50
62.Orli Bef Kotvrdovice21011011067000.50
63.Egretta Bílovice21010002033000.50
64.San Marino110100100100001.00
65.Kickers1101000010001.00
66.Agromeli B110100100100001.00
67.Slovan Brno110100100100001.00
68.SK Líšeň101100100100000.00
69.1. FTD Oranjes Dubňany101100100100000.00
70.Eldo100000100100000.00
71.Madrid100000100100000.00
72.R.I.P. B1000000010000.00
73.Raz Náraz100000100100000.00
74.Pentatron2000000020000.00
75.Senior B1000000010000.00
76.Ingostav100000100100000.00
77.Kalábek Lino C1000000010000.00
78.Bosonohy B1000000010000.00
79.Helas C2000000020000.00
80.Across100000100100000.00
81.Slovan B100000100100000.00
82.Q.P.Chrlice100010100100000.00
83.Mitra B20000010150000.00
84.Atraps100000100100000.00
85.Sokol Bučovice100000100100000.00
86.FC Kloboučky10000001033000.00
87.Orli Bučovice20000011067000.00
88.FPO Blansko1000000010000.00
89.Tomson Brno1000000010000.00

Poslední zápasy

neděle 17.3 - 19:00
A vs. Tomson Brno
sobota 16.3 - 9:00
B vs. Květnice Tišnov
sobota 16.3 - 12:00
B vs. ASM C

Zprávy pro tým

Šprt | 15.3.2019
neděle 17.3.2019 18:15 - Střední - Robo, Vojta, Sami, Švanci, Rozi, Michal, Adam, Ilja, (Pavel/Šprt)
Šprt | 15.3.2019
sobota 16.3.2019 8:20 - Tišnov - Ruman, Švára, Hložis, Vojta, Franz, Rozi, Vlasy, Michal (1.špíl), Jura, Willy(?), Šprt
Hložis | 13.3.2019
čtvrtek 14.3.2019 20:15 - Hala Střední - Ruman, Hložis, Vojta, Rozi, Sami, Švanci, Ilja, Vlasy, Adam, Šprt

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

květen 2019
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031