Gladiators A - Apollo 14:1 (7:1)

Okresní přebor - sobota 5.6.2010 - Okruh

7.6.2010 - Vojta
Začátek zápasu provázely obavy, zda-li sestupující soupeř vůbec dorazí, což by vzhledem k hezkému počasí byla asi škoda. Apollo ale zkušeně dovalilo minutku před špílem a mohlo se začít... Karty se rozdaly ovšem hned po třech střídáních, kdy na se na otočném počítadle skvělo skóre 3:0 pro rudochy. Zápas výrazně usnadnilo Ondrovo přesné bodlo již po pár sekundách hry, následované dvěmi střelami z jedničky k tyči v podání Šváry. Apollo působilo velmi odevzdaným dojmem, ale své kvality, na naštěstí velmi krátký moment, ukázalo v druhé půli, kdy s trochou pohybu a snahy bez problému drželo míč a motalo druhé nejlepší obraně v Okrese hlavu. Nicméně to byla jen labutí píseň, v pohodě zakončující Glads trpělivě vršili jednu branku za druhou. Skóre se pokusil změnit i brankář Krutil, který se během posledních 4 minut ocitnul dvakrát ve velké šanci v brankovišti Apolla, ale na kvalitního protějška nevyzrál jak levačkou tak ani pravačkou. Po čtrnácti trefách si pak v teplém odpoledni mutagen na zahrádce velmi dobře vychutnala kompletní sestava: Robo - Franz, Vojta, Hložis, Bubu - Švára, Sammi, Rozi, Willy