Gladiators A - Řečkovice 3:1 (0:0)

1.A třída - sobota 25.4.2009 - Srbská

2.5.2009 - Vojta
Tradiční soupeř, netradiční sestava, historicky netradiční výsledek. Proti celku, který nás dokázal ze všech brněnských týmů nejvíckrát porazit a s kterým máme jednoznačně pasivní bilanci jsme nastoupili v jarně svěží sestavě do které se reflektovala výborná forma řady hráčů Glads. Nažhavený soupeř zahrozil hned v první minutě. Po nenápadné akci Mira Geršl tvrdě orazítkoval břevno naší branky a krátce nato náš brankář zlikvidoval jasnou šanci Řečkovic. Poté Glads jednoznačně převzali otěže zápasu a ty jim nesebral ani překvapivě nenebezpečný „bulhar“ v sestavě soupeře. V první půli nás ale lehce trápila nepřesnost a možná lehká nervozita a tak branky padaly až v půli druhé. Hodně k tomu ale dopomohl Mira Geršl, který otevřel skóre vlastním gólem když Majklovu akci nechtěně při bránění zakončil pěknou střelou k tyči – 1:0. Druhý gól přidal kapitánskou páskou ověnčený Bubák, jenž prokázal svoji výbornou orientaci na hřišti a vyhlídnutou uličkou od půlky směle přicupital až k brance Řečkovic, kde stroze zakončil – 2:0. Poté soupeř vrhl všechny síly do útoku, hra se téměř vyrovnala a Řečkovice se dostaly i k lehce nebezpečným akcím. Až ale pět minut před koncem se po rohu uvolnil Mira a mezi dvěma hráči a pod padajícím Jansou našel prostor k dopravení míče do brány – 2:1. Glads ale odpověděli naprosto nekompromisně a opět to byl Petr Kadlec, který se po spolupráci se Švárou, Matym a Šprtem dostal před brankáře soupeře a bez problémů vsítil další gól – 3:1. V závěru zápasů jsme si vytvořili ještě celou řadu šancí, ale jejich šperkování už další klenot nepřineslo a tak zápas skončil jen mírným ale velmi cenným vítězstvím. Sestava: Lanza-HLozis,Rozi,Majkl,Hrosak-Bubu,Maty,Švára,Šprt