Gladiators A - BrnoReal 9:1 (3:1)

1.A třída - sobota 2.5.2009 - Srbská

Článek

2.5.2009 - Vojta
Ve velké pohodě zastihlo dnešní odpoledne Glads, kteří rozcupovali kosmopolitní tým vysokým rozdílem a to ještě rozhodčí ze soucitu utkání zkrátil o 2 minuty. Pouze v šesti lidech se soupeř pokusil vzdorovat rozjetému expresu jménem Gladiators Brno. V druhé minutě Vojta razantně postupuje podél levé lajny, odmítne obránce soupeře a jeho nekompromisní střela končí v brance – 1:0. Chvíli na to Hrošák z levé strany prostrkuje podél brankové čáry na Šprta, jemuž radost z gólu vezme nepatrná teč soupeře ale velké faux paux dohraje se ctí a zadovkou najde přichystaného Vojtu – 2:0. Vzápětí soupeř z rychlého brejku prostřelí Robotůčka, ale ofenzivní výkon Glads pokračuje, konkrétně Petr Kadlec pěkně trefuje horní část branky – 3:1. Po změně stran nejdříve Hrošák z boku místo očekávané střely na zadní zvolí efektní stahovačku pod sebe a zasouvá podél bezmocného brankáře BrnoRealu – 4:1, následuje Roziho bomba zpoza velkého brankoviště – 5:1. Šestý gól po kombinaci Horšáka, Šprta a Vojty zakončuje raději vracející se soupeř sám – 6:1. Švárova tvrdá střela pod horní tyčku už dává výsledku divočejší podobu – 7:1 a to ještě přijde Šprtovo sklepnutí polovysokého centru – 8:1 a Sammiho závěrečná dělovka za záda už náhradního gólmana – 9:1. Dobrá práce…