Gladiators A - Dynamo 3:0 (0:0)

1.A třída - sobota 1.11.2008 - Kraví Hora

1.11.2008 - Vojta
Dlouhých jedenáct zápasů trvalo než bylo vedení Glads A plně spokojeno s herním výkonem rudochů na hřišti v 1.A třídě. Symbolicky je právě tento víkend po předvedeném soustředěném dvojzápasovém výkonu vynesl na první příčku soutěže. S nevelkou porcí nadsázky lze hovořit o profesorském výkonu. Přestože se na hřišti poprvé sešla značně přeházená sestava Glads, precizní obrana vytvořila neprostupnou zeď a rozvážně vedeným útokem občas ohrožovala provizorního gólmana Dynama. Balón většinu času trávil na nohách hráčů v červených dresech a díky značné rozvaze nebyl ani příliš často vystřelen k brance soupeře. I v druhé půli jsme pokračovali v trpělivém výkonu, který konečně přinesl sladké plody. Vojta lehce překvapivě vybojoval na své polovině balón, naslepo ho poslal přes půl hřiště Šprtovi, od něhož okamžitě putoval k sbíhajícímu Hrošákovi, který ho i s brankářem protlačil do branky – 1:0. Další úder za temeno Dynama jsme zasadili již vzápětí, Majkl proklouzl svojí pověstnou nadpozemskou rychlostí do soupeřova pásma z pravé strany, vyslyšel halasných proseb Hrošáka a ten obstřelil brankáře po zemi – 2:0. Zvýšenou pohodu potvrdil o pár minut později tentýž hráč, který potvrdil svoje střelecké heslo- když už, tak už pořádně - individuálně provedl hygienu bránícímu hráči a následná střela opět jistě minula brankáře v brance, hattrick – 3:0. Jásat mohl vzápětí ještě jednou, ale tentokrát jeho střelu zastavila tyč. Naši výraznou převahu v konci zápasu dostal šanci potvrdit Švára, ale jeho střele z 10m nechyběla razance, bohužel ani výška. I tak jsme si po ukončení zápasu mohli pogratulovat k nejpreciznějšímu hernímu výkonu v sezóně a zisku nejen krásných třech bodů, ale i holénkovému bonusu od Roziho.