Gladiators A - Jezdci 3:0 (2:0)

1.A třída - sobota 11.4.2009 - Kraví hora

11.4.2009 - Vojta
Vzhledem k počasí,první „letní“ zápas, jsme zvládli na jedničku. Bez provarů a s vítězstvím. Proti jednomu z mála týmů, který nám vzali na podzim body,jsme zvolili v úvodní pětiminutovce hru raději jen v šesti hráčích. Účel to splnilo, soupeře jsme k ničemu nepustili naopak si vypracovali jednu velkou šanci, při které nejprve Sammi a posléze i Vojta pálili jen do velmi kulatého těla jinak překvapivě pohyblivého brankáře soupeře. Jezdci se k ničemu vážnějšímu nedostali a náš mírný tlak už plné sestavy osmi hráčů (bez Vojty) narůstal. Dočkali jsme se až v desáté minutě – Hrošis si ztlumil před brankářem Sammiho přízemní střelu zpoza vápna a zkušeně podél brankaře vstřelil první dnešní slunečnou branku červených barev – 1:0. Dál jsme soupeře svírali kombinací která vyústila v další branku – po sérii nahrávek Matka našeho pluku našla přízemní nahrávkou Hrošise před brankou a ten usměrnil jeho nahrávku do sítě – 2:0. V druhé půli jsme soupeře dále přehrávali ale gól se podařilo vstřelit jen jednou a byla to opět Maminka, jenž s láskou našla před brankou syna Šprta, jemuž se podařilo balón tečovat za záda brankáře Jezdců. Za zmínku stojí ještě televizní zákrok našeho Potůčka v úplném závěru zápasu po zaváhání v naší rozehrávce - soupeřovu tvrdou střelu k bližší tyči reflexivně jednou rukou stáhl do čerstvě vypraného zátiší Ikerovi komnaty. Zasloužené vítězství bez výrazných známek zimní soutěžní pauzy. Zdá se, že si pěkné sobotní dopoledne/odpoledne dopřejeme na jaře ještě vícekrát, nebo snad pokaždé?:-) Sestava: Robo-František,Maty,Rozi,Majkl-Bubu,Sammi(Vojta),A,Šprt