Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu A

Sezóna 2007/2008

2.A třída

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.sobota8.9.12:20HorníČervený drak3:1 (0:0)
2.sobota8.9.13:00HorníHustopeče4:0 (2:0)
3.sobota22.9.14:00HorníSekáči6:2 (1:0)
4.sobota22.9.14:50HorníSokolnice B5:1 (3:0)
5.sobota29.9.9:00HorníSK Západí5:2 (2:0)
6.sobota29.9.9:50HorníChlupovi pozůstalí3:2 (2:0)
7.sobota6.10.10:40HorníBuddha clan B7:2 (4:1)
8.sobota6.10.11:30HorníExperiment1:3 (1:0)
9.sobota13.10.12:20SvážnáPoclain B2:1 (1:0)
10.sobota13.10.13:10SvážnáAgromeli C2:6 (1:0)
11.sobota27.10.9:00SvážnáAgora5:1 (1:0)
12.sobota27.10.9:50SvážnáBlue Flames2:1 (0:0)
13.sobota3.11.10:40HorníStorks5:0 (2:0)
14.sobota3.11.11:30HorníTango C0:2 (0:1)
15.sobota12.4.14:50HorníEldo6:1 (2:0)
16.sobota19.4.14:00SvážnáEldo2:1 (0:1)
17.sobota26.4.14:00HorníHustopeče3:0 (1:0)
18.pondělí12.5.19:00OkruhČervený drak5:1 (1:1)
19.sobota3.5.9:00HorníSokolnice B7:3 (4:3)
20.sobota3.5.10:40HorníSekáči5:2 (2:0)
21.sobota17.5.9:50HorníSK Západí10:0 (6:0)
22.sobota17.5.11:30HorníChlupovi pozůstalí5:0 (4:0)
23.sobota24.5.9:00HorníExperiment3:4 (2:2)
24.sobota24.5.10:40HorníBuddha clan B8:3 (3:1)
25.sobota7.6.13:10ŠámalovaAgromeli C2:6 (0:4)
26.sobota7.6.14:50ŠámalovaPoclain B14:0 (5:0)
27.sobota14.6.9:00SvážnáAgora4:1 (2:0)
28.sobota14.6.9:50SvážnáBlue Flames2:4 (0:3)
29.sobota21.6.9:50HorníStorks4:0 (1:0)
30.sobota21.6.11:30HorníTango C0:4 (0:1)

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Vojtěch Němec303203220230777031.07
Lukáš Matušík222002000190386000.91
Ondřej Pavlica222002010160673020.91
Michal Bodický201201200150575010.60
Petr Kadlec191101100140574000.58
Petr Kejduš171101100120571010.65
Zbyněk Sochor1880811140478000.44
Tomáš Hložánek2670700200677000.27
Radek Úlehla2450510180675000.21
Zdeněk Drápal72021060186000.29
Jiří Brada61010050183000.17
František Červenec2410100180675000.04

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Michal Jansa13000001003774181.38
Robin Krutil13000001102852251.92
Jiří Brada20000010150163.00

Tabulka

2.A třída
Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspě?nost
1. Tango C 30 22 4 4 141:77 70 78 %
2. Gladiators 30 23 0 7 130:54 69 77 %
3. Blue Flames 30 20 4 6 135:72 64 71 %
4. Agromeli C 30 19 4 7 142:95 61 68 %
5. Experiment 30 17 3 10 127:97 54 60 %
6. Hustopeče 30 15 6 9 92:64 51 57 %
7. Poclain B 30 15 4 11 102:103 49 54 %
8. Červený drak 30 14 2 14 82:73 44 49 %
9. Sekáči 30 14 1 15 150:123 43 48 %
10. Sokolnice B 30 13 1 16 91:104 40 44 %
11. Chlupovi pozůstalí 30 10 6 14 70:86 36 40 %
12. Buddha clan B 30 9 3 18 78:151 30 33 %
13. Agora 30 8 5 17 88:102 29 32 %
14. Storks 30 7 1 22 74:147 22 24 %
15. Eldo 30 5 2 23 75:142 17 19 %
16. SK Západí 30 5 2 23 70:157 17 19 %

Poslední zápasy

neděle 17.3 - 19:00
A vs. Tomson Brno
sobota 16.3 - 9:00
B vs. Květnice Tišnov
sobota 16.3 - 12:00
B vs. ASM C

Zprávy pro tým

Vojta | 20.6.2019
Prosím naklikejte se v dotazníku na letní turnaj 13.7.2019 v Horních Kounicích. Ať víme, jestli postavíme tým, dva nebo žádnej. Díky
Šprt | 18.6.2019
Počínaje zítřkem se tréninky přesouvají na blízké hřiště ZŠ Plovdivská Žabovřesky (umělka s oválem za Švárovým barákem). Lepší pozdější čas, překlikejte účast... Fitness od 18:00, futsal 18:30-19:30.
https://mapy.cz/s/3tW5X
Vojta | 11.6.2019
Borci naklikejte se prosim na zitrek, at vim jestli zacneme uz tuto stredu nebo dalsi. Dekuji

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

červen 2019
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Dotazník klubu

Přihlašte se!