Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu A

Sezóna 2007/2008

2.A třída

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.sobota8.9.12:20HorníČervený drak3:1 (0:0)
2.sobota8.9.13:00HorníHustopeče4:0 (2:0)
3.sobota22.9.14:00HorníSekáči6:2 (1:0)
4.sobota22.9.14:50HorníSokolnice B5:1 (3:0)
5.sobota29.9.9:00HorníSK Západí5:2 (2:0)
6.sobota29.9.9:50HorníChlupovi pozůstalí3:2 (2:0)
7.sobota6.10.10:40HorníBuddha clan B7:2 (4:1)
8.sobota6.10.11:30HorníExperiment1:3 (1:0)
9.sobota13.10.12:20SvážnáPoclain B2:1 (1:0)
10.sobota13.10.13:10SvážnáAgromeli C2:6 (1:0)
11.sobota27.10.9:00SvážnáAgora5:1 (1:0)
12.sobota27.10.9:50SvážnáBlue Flames2:1 (0:0)
13.sobota3.11.10:40HorníStorks5:0 (2:0)
14.sobota3.11.11:30HorníTango C0:2 (0:1)
15.sobota12.4.14:50HorníEldo6:1 (2:0)
16.sobota19.4.14:00SvážnáEldo2:1 (0:1)
17.sobota26.4.14:00HorníHustopeče3:0 (1:0)
18.pondělí12.5.19:00OkruhČervený drak5:1 (1:1)
19.sobota3.5.9:00HorníSokolnice B7:3 (4:3)
20.sobota3.5.10:40HorníSekáči5:2 (2:0)
21.sobota17.5.9:50HorníSK Západí10:0 (6:0)
22.sobota17.5.11:30HorníChlupovi pozůstalí5:0 (4:0)
23.sobota24.5.9:00HorníExperiment3:4 (2:2)
24.sobota24.5.10:40HorníBuddha clan B8:3 (3:1)
25.sobota7.6.13:10ŠámalovaAgromeli C2:6 (0:4)
26.sobota7.6.14:50ŠámalovaPoclain B14:0 (5:0)
27.sobota14.6.9:00SvážnáAgora4:1 (2:0)
28.sobota14.6.9:50SvážnáBlue Flames2:4 (0:3)
29.sobota21.6.9:50HorníStorks4:0 (1:0)
30.sobota21.6.11:30HorníTango C0:4 (0:1)

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Vojtěch Němec303203220230777031.07
Lukáš Matušík222002000190386000.91
Ondřej Pavlica222002010160673020.91
Michal Bodický201201200150575010.60
Petr Kadlec191101100140574000.58
Petr Kejduš171101100120571010.65
Zbyněk Sochor1880811140478000.44
Tomáš Hložánek2670700200677000.27
Radek Úlehla2450510180675000.21
Zdeněk Drápal72021060186000.29
Jiří Brada61010050183000.17
František Červenec2410100180675000.04

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Michal Jansa13000001003774181.38
Robin Krutil13000001102852251.92
Jiří Brada20000010150163.00

Tabulka

2.A třída
Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspě?nost
1. Tango C 30 22 4 4 141:77 70 78 %
2. Gladiators 30 23 0 7 130:54 69 77 %
3. Blue Flames 30 20 4 6 135:72 64 71 %
4. Agromeli C 30 19 4 7 142:95 61 68 %
5. Experiment 30 17 3 10 127:97 54 60 %
6. Hustopeče 30 15 6 9 92:64 51 57 %
7. Poclain B 30 15 4 11 102:103 49 54 %
8. Červený drak 30 14 2 14 82:73 44 49 %
9. Sekáči 30 14 1 15 150:123 43 48 %
10. Sokolnice B 30 13 1 16 91:104 40 44 %
11. Chlupovi pozůstalí 30 10 6 14 70:86 36 40 %
12. Buddha clan B 30 9 3 18 78:151 30 33 %
13. Agora 30 8 5 17 88:102 29 32 %
14. Storks 30 7 1 22 74:147 22 24 %
15. Eldo 30 5 2 23 75:142 17 19 %
16. SK Západí 30 5 2 23 70:157 17 19 %

Příští zápasy

neděle 20.1 - 19:15
A vs. Sokol Troubsko
neděle 27.1 - 9:00
B vs. Květnice Tišnov
neděle 27.1 - 11:00
B vs. Arsenal B

Poslední zápasy

neděle 13.1 - 19:00
A vs. Helas B
neděle 13.1 - 9:00
B vs. Kalábek B
neděle 13.1 - 10:00
B vs. Hustopeče B

Zprávy pro tým

Pešta | 11.1.2019
neděle 13.1.2019 8:10 nádr. Kr. Pole - 1. špíl Ruman, Sami, Kauli, Švára, Hložis, Jura, Švanci, Vlasy. 2. špíl Ruman, Sami, Kauli, Švára, Rozi, Michal, Švanci, Vlasy.
Šprt | 11.1.2019
neděle 13.1.2019 18:15 - Střední - Robo, Pavel, Hložis, Rozi, Majkl, Jura, Michal, Adam, Šprt
Hložis | 9.1.2019
čtvrtek 10.1.2019 20:20 - Hala Střední - Robo, Pavel, Švára, Hložis, Vojta, Sami, Jura, Michal, Adam, Šprt

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

leden 2019
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031