Gladiators A - Chlupovi pozůstalí 3:2 (2:0)

2.A třída - sobota 29.9.2007 - Horní

Článek

0.0.0000 - Vojta
Posilněný a omlazený tým soupeře nám opět, jak je jeho (ne)dobrým zvykem, notně zatopil a zvedl mandle.
Ale relativně dlouho to na drama nevypadalo. Už asi v páté minutě ukázalo naše útočné komando kombinační sílu a na hranici brankoviště doputoval balón rychle od Lukáše přes Vojtu k Bubákovi a ten už neměl těžkou práci balón dopravit do sítě. Za dalších pár minut se skóre měnilo znovu. Lukáš se opět prosadil střelou po zemi – 2:0.
Po přestávce jsme si dál užívali větší volnosti na obranné půlce soupeře než tomu bylo v předchozím zápase a s chutí útočili. Nervóznější soupeř, řešící nepřesného rozhodčího, vůbec nezareagoval na Lukášův bleskově rozehraný roh a seběhnuvší Bubák tak mohl jen nastavit nohu – 3:0. (zajímavost- byla to první víkendová branka, kterou jsme nevstřelili po zemi). I nadále jsme si připravovali velmi slibné šance, ale už jsme nebyli v zakončení tak precizní. Bohužel již záhy přisel trest. Soupeř nejdříve volejem famózně trefuje přetáhnutý roh (3:1) a brzy poté naše obrana zapomene před vápnem obsadit hráče, který nedává Robovi šanci – 3:2. Soupeři tím zničehonic narostla křídla a v kombinaci s manipulovatelným rozhodčím je nám najednou ouvej. Navíc se nám přestane dařit kombinovat a výsledkem je řada trestuhodně zahozených šancí a nahrávek. Naštěstí nás podrží Robo a můžeme si tak připsat velmi cenné vítězství s ambiciózním týmem.
Po šesti kolech tak máme plný bodový zisk a troufám si tvrdit, že se začíná zúročovat naše příprava, zodpovědný přístup a další věci s tím související. Je nutné ale počítat s tím, že soupeři k nám začnou často jinak přistupovat a nebude lehké potvrzovat naše dosavadní výsledky. Plán zatím plníme na výbornou, ale nesmíme zapomenout díky čemu se náš herní projev zlepšil a v nastoleném tempu a směru nepolevit!Další těžcí soupeří nás ještě čekají!