Gladiators A - Poclain B 2:1 (1:0)

2.A třída - sobota 13.10.2007 - Svážná

Článek

0.0.0000 - Vojta
Studené, ale slunečné počasí zmrazilo naším útočníkům střelecký apetit a výsledkem je těsná výhra nad Poclainem B a hořká porážka s Agromeli C. Celkem tři body z jednoho z asi nejtěžších podzimních turnajů je ovšem slušný výsledek.
Poprvé na podzim jsme v sestavě postrádali lídra b-týmu Hložise a naopak přivítali milovníka bramborových aut a Komety Radka. Nebyly to kosmetické změny v sestavě, ale vyhoření ve finální útočné části, co nám notně znepříjemnilo oba dva zápasy. Sestava: Robo, V.,František, Radek, Žiry, Majkl, Sammi, Lukáš, Šprt, (Willy).
Proti klasickému soupeři, který nám nikdy nedá nic zadarmo, jsme začali zvesela a už asi v druhé minutě se navrátilec Radek dostal do střední vzdálenosti před branku a s jistotou prostřelil brankáře soupeře – 1:0. Následovaly ale dlouhé minuty celkem vyrovnané hry, kdy se čekalo, jestli se rozjede náš brankostroj nebo naopak soupeř srovná krok. Naštěstí se v naší brance skvěl černý Robot na likvidace šancí soupeře, který s obdivuhodnou strojovou jistotou požíral šance soupeře, zvláště aktivního robustního Slováka v dresu Poclainu.
Po změně stran jsme opět záhy udeřili, Lukáš se prosadil svým klasickým gólem-střelou po zemi - 2:0. Vstřelený gól nás nakopl a vypracovali jsme si relativně dost šancí na zvýšení skóre, ale dnes nám nepřálo štěstí a nenacházeli jsme větší klid v koncovce. Trestem byl gól za Robovými zády. „Slovák“ z těžkého úhlu zahrál šikovně přímý kop tak, že si ho Robo nešťastně srazil do branky – 2:1. Nastalo nepříjemné drama, které jsme ale obstojně přestáli (s velkou pomocí Robota), občas jsme zahrozili z brejku, ale dnes se nám koncovka nedařila. V závěru se ještě stihl totálně „provařit“ rozhodčí, který zcela přehlídl ukázkový skluz od vyběhnuvšího brankáře soupeře na Majka, který už měl před sebou jen prázdnou branku… Celkem jasný zápas, který by při naší lepší koncovce byl mnohem jednoznačnější. Pozitivní je zvládnutí ubránění těsného náskoku, v této disciplíně se evidentně lepšíme.