Gladiators A - Buddha clan B 7:2 (4:1)

2.A třída - sobota 6.10.2007 - Horní

0.0.0000 - Vojta
Hložisova ranní půltatranka, pozdní příjezd vedení na sraz, zatažená obloha, průměrný výkon a první provaření gladiátorského áčka bylo na světě, aspoň dle hodnocení hospodských fajnšmekrů. Tak lze shrnout první bodově nestoprocentní víkend v Horní aréně…
Sestava: Robo, V., František, Hložis, Sammi, Majkl, Willy a Šprt.
V prvním zápase proti Buddha clanu jsme opět zaútočili na rekord v rychlosti vstřelení branky a už snad po 20sekundách Hložis, s přispěním Vojtova kolena, otevřel skóre – 1:0. I přes průměrný výkon a přetrvávající lehkou nepřesnost v kombinaci jsme si připravovali řadu šancí a vlastně již od začátku směřovali jednoznačně za svým tříbodovým cílem. Soupeř sice na chvíli poměrně šťastně vyrovnal, kdy Robo střelu soupeřova útočníka ještě vytlačil na tyč, ale zde stál k naší smůle útočník soupeře a stojící balón dotlačil do sítě -1:1. Skóre na správnou stranu usměrnil Majkl, jehož chladnokrevnému zakončení předcházela Sammiho zblokovaná střela, po níž sám exekutor posunul balón zpět na malé vápno naší dnešní střelecké „13“-ce a ta balón s přehledem umístila k vzdálenější tyči – 2:1. Další gól opět vstřelil Majkl, když si na malém vápně obhodil obránce a levou nohou pěkně vystihl protipohyb brankáře soupeře – 3:1. Na poločasových 4:1 upravil Hložis střelou mezi nohy brankáře Buddha clanu.
Hned po obrátce stran se dostala do úniku dvojice Willy-Vojta a druhý jmenovaný klasicky po zemi trefil k bližší tyči – 5:1. Další gól, kterým dovršil svůj první letošní hattrick , byl znovu v režii Majka, který zaúřadoval v pokutovém území a dorazil Sammiho střelu – 6:1. Následovala pasáž, v níž se nám podařilo hned dvakrát po sobě nezaviněně zranit brankáře hostů. Naopak to byl ale soupeř, který se z hluchých minut lépe rozkoukal a díky naši benevolenci v obsazování, při svém útoku nakonec prostrčil balón mezi Robovýma nohama úplně volný hráč před brankou – 6:2 . Konec utkání zakončila obdobná akce jako ze začátku druhého poločasu a po Vojtově příhře před branku stačilo Willymu jen správně nastavit nohu – 7:2.
Poměrně příjemný zápas, kde jsme se střelecky příliš netrápili, soupeř celou dobu tahal za kratší provaz.