Gladiators A - SK Západí 10:0 (6:0)

2.A třída - sobota 17.5.2008 - Horní

17.5.2008 - Vojta
Letos vůbec poprvé se sešla na našem domácím hřišti úplná, resp. nejsilnější sestava hráčů do pole, tak jak si ji sportovní manažer a trenéři kdysi na letní bečce vysnili. Možná i právě proto dosáhli Glads na zatím nejimpozantnější bilanci vstřelených a (ne)obdržených branek z víkendového dvojzápasu ve své historii. Celkové skóre 15:0 je dostatečným dokladem postupové formy. Koho zajímají podrobnosti, nechť čte dále... Pozdní příchod poslal Matyho na lavičku, a tak jsme proti soupeři se statisticky nejhorší obranou v naši soutěži začali v klasickém složení s Vojtou, Františkem, Radkem a Hložisem v obraně, v útoku se Šprtem, Bubákem a Sammim s navrátilcem Švárou. Jako nejvyšší strážce obranného klenotu tentokrát působil dnes čtvrtstoletí starý, resp. mladý Robo. Soupeř nás sice překvapil plnou lavičkou a v úvodních minutách i vyšším držením míče, ale to bylo z jeho strany vše. Klasické důležité břímě první branky odnesl na svých kopačkách hráč Hložánek, který k úvodní brance po pár dalších minutách přidal další, kdy už zvyšoval na 3:0. Škoda že i přes několik dalších velmi slibných příležitostí se mu už nepodařilo vstřelit i prémiový hattrick, který by si za dnešní perfektní výkon určitě zasloužil. Po dvou brankách si připsali ještě Vojta, Švára a Bubák. Za zmínku určitě stojí druhý gól posledně jmenovaného, který potvrdil týmovou pohodu a svůj přehled, když od půlky přeloboval příliš vyběhnuvšího brankáře soupeře. Branky dosáhl Šprt i hráč Matušík, který se od druhé půle zapojil do hry místo Vojty a pak Sammiho, i když míč doťuknul za brankovou čáru téměř s odporem:-)