Gladiators A - Hustopeče 4:0 (2:0)

2.A třída - sobota 8.9.2007 - Horní

Článek

0.0.0000 - Vojta
Sebevědomý soupeř disponující řadou kvalitních hráčů se možná zdál být ještě tvrdším oříškem než Draci.
Podařil se nám ale vstup do utkání. Již asi v 7. minutě se ocitl Sammi sám na hranici vápna a nádherně vyhnal střelou bodlem pavouky z vinglu soupeřovy branky – 1:0. Neprodukovali jsme už tolik běhavý styl hry a byl to naopak soupeř, který podnikal jedovaté průniky do naší obrany. Naštěstí stál v naší brance Lanza, a tak jsme se mohli soustředit na útok. Těsně před koncem první půle oslnila akce dvou Michalů: Lanzik luxusním výhozem vyzval Majkla k brejku, a ten překonal gólmana lišáckou střelou šajtlí ke vzdálenější tyči. Dál se hrál podstatně vyrovnanější zápas než ten předchozí s šancemi na obou stranách. Zkoušeli jsme místy hrát kombinačně, ale většinou druhý hráč už neměl komu volnému přihrát a tak se naše hra stala poměrně „hlasitější“.
Hned po přestávce opět zářil Lanza, který soupeři sebral jasné snížení na 1:2. Následně jsme se po taktické stránce nechtěně tak trochu vrátili do minulých let, ale i to neslo ovoce a byla to opět naše nová posila Lukáš, která zvýšila na 3:0 po dorážce svého vlastního průniku. V otevřenější partii se podařila i pěkná rychlá souhra a Radek mohl po Vojtově příhře skrz vápnem doklepávat do prázdné branky- 4:0. Soupeř se nevzdával a až do posledních minut jsme se museli celkem ohánět, abych udrželi nulu na Lanzově kontě.
Přestože jsme neměli jednostrannou převahu jako v prvním zápase, dokázali jsme se lépe prosadit a silného soupeře porazit. V celkem hezkém světle se ukázali všichni naši dnešní útočníci. Každopádně je ale potřeba ještě pracovat na herním projevu, ten už tak dobrý jak výsledky nebyl. Proti lepším soupeřům by nám to nemuselo stačit.