Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu A

Sezóna 2013/2014

Krajský přebor

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.neděle15.9.19:00Hala StředníOrli Bef Kotvrdovice1:1 (0:0)
2.sobota21.9.18:30RousínovSK Líšeň B2:3 (1:1)
3.neděle29.9.19:00Hala StředníFC Kloboučky4:8 (0:3)
4.pátek4.10.20:00BohuniceEgretta Bílovice3:3 (0:0)
5.neděle13.10.19:00Hala StředníUnited Ivančice5:1 (1:1)
6.pátek25.10.19:30PohořeliceSlovan Brno4:3 (1:1)
7.neděle3.11.19:00Hala StředníSokol Bučovice7:2 (5:1)
8.neděle10.11.18:45Hala StředníK 5 Brno0:3 (0:3)
9.neděle17.11.19:00Hala StředníMitra2:1 (1:0)
10.pátek22.11.19:15PohořeliceTechnika4:3 (2:0)
12.neděle8.12.19:00Hala StředníRemos Oslavany1:1 (1:1)
13.neděle15.12.18:00KřenoviceAgromeli C1:2 (0:0)
14.pátek10.1.20:00JedovniceOrli Bef Kotvrdovice4:1 (0:0)
15.čtvrtek16.1.19:10Hala StředníSK Líšeň B2:4 (1:1)
16.sobota25.1.19:00KřenoviceFC Kloboučky2:2 (1:1)
17.neděle2.2.19:30Hala StředníEgretta Bílovice1:1 (0:0)
18.sobota8.2.19:45IvančiceUnited Ivančice0:2 (0:0)
19.neděle23.2.19:00Hala StředníSlovan Brno8:6 (4:3)
20.sobota1.3.17:30Vyškov-PurkyňovaSokol Bučovice3:6 (2:2)
21.neděle9.3.20:00Hala StředníK 5 Brno0:3 (0:1)
22.sobota15.3.18:45RousínovMitra2:5 (1:2)
23.neděle23.3.19:00Hala StředníTechnika2:4 (0:0)
25.pátek11.4.20:35IvančiceRemos Oslavany6:1 (1:1)
26.neděle20.4.19:00Hala StředníAgromeli C4:1 (3:1)

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Vojtěch Němec221091930751039200.45
Petr Kejduš236121810941045000.26
Tomáš Rozehnal22107172094947100.45
Michal Bodický11103130053355200.91
Tomáš Jakeš1858131074746000.28
Lukáš Matušík1383111075167200.62
Radek Úlehla1964102084749100.32
Ilja Kašík57290020340011.40
Tomáš Hložánek2417810951044100.04
Zdeněk Drápal92350023433000.22
Ondřej Pavlica91122020722000.11
Petr Kadlec210100200100000.50
Zbyněk Sochor40000011233000.00
František Červenec70000012424000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Michal Jansa2101100858460602.86
Robin Krutil30000010233072.33

Tabulka

Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.FC Kloboučky242022141: 7662 ( 26)
2.Remos Oslavany241446124: 8846 ( 10)
3.K 5 Brno241149 78: 6837 ( 1)
4.Orli Bef Kotvrdovice2411310122:11536 ( 0)
5.SK Líšeň Brno B24987105: 8235 ( -1)
6.Egretta Bílovice241059 93: 8735 ( -1)
7.Gladiators Brno249510 68: 6732 ( -4)
8.Technika Brno2410113113:11831 ( -5)
9.Mitra Brno249312103:11830 ( -6)
10.Sokol Bučovice249213131:15829 ( -7)
11.United Ivančice248412 91:11328 ( -8)
12.Slovan Brno246513107:13323 (-13)
13.Agromeli Brno C245415 76:12919 (-17)

Poslední zápasy

neděle 17.3 - 19:00
A vs. Tomson Brno
sobota 16.3 - 9:00
B vs. Květnice Tišnov
sobota 16.3 - 12:00
B vs. ASM C

Zprávy pro tým

Vojta | 20.6.2019
Prosím naklikejte se v dotazníku na letní turnaj 13.7.2019 v Horních Kounicích. Ať víme, jestli postavíme tým, dva nebo žádnej. Díky
Šprt | 18.6.2019
Počínaje zítřkem se tréninky přesouvají na blízké hřiště ZŠ Plovdivská Žabovřesky (umělka s oválem za Švárovým barákem). Lepší pozdější čas, překlikejte účast... Fitness od 18:00, futsal 18:30-19:30.
https://mapy.cz/s/3tW5X
Vojta | 11.6.2019
Borci naklikejte se prosim na zitrek, at vim jestli zacneme uz tuto stredu nebo dalsi. Dekuji

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

červen 2019
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Dotazník klubu

Přihlašte se!