Gladiators A - Egretta Bílovice 1:1 (0:0)

Krajský přebor - neděle 2.2.2014 - Hala Střední

8.2.2014 - Vojta
Podzimní zápas zanechal v duších Glads možná nejrozporuplnější pocity ze všech zápasů. Někdo tvrdil, že soupeř byl nečekaně lehký, jiní mluvili o velmi silném a nepříjemném soupeři. Odveta dala za pravdu druhé části názorového pléna. První půle nabídla dvě velké šance Matyho, jednou samostatný nájezd na Koudyho branku z pravé strany po krásné křižné nahrávce Roziho, podruhé šel na brankáře Bílovic sám, po Jansově pohotovém výhozu. Jinak se hra odehrávala hlavně kolem půlící čáry a příliš vzrušení pozorné obrany nepřipustily. Po přestávce přišly zlomové okamžiky. Nejdříve Bílovice po brejku nastřelily tyč, ovšem záhy se prosadilo nově složené útočné duo Šprt - Vojta, který si na hranici vápna narazil míč se svým vysokým kolegou v útoku a agresivně vyběhnutého Koudyho prostřelil mezi nohama - 1:0. Červení dlouho drželi tento stav, začali už toužebně vyhlížet poslední dvě minuty, ale nedočkali se dalšího výrazného překvapení v soutěži. Po chybě v rozehrávce na levé straně se zmocnil míče útočník soupeře, postrčil si balón ke středu a tvrdou střelou pod břevno, s výraznou pomocí domácího obránce vyrovnal. V závěru rozhodčí zastavili domácí pro údajný aut ve slibném brejku dva na jednoho, naopak nekomentovali tvrdý souboj brankáře hostů s Vojtou na vápně. Po soustředěném a skoro bezchybném výkonu v obraně je bod zasloužený, nicméně počet vstřelených branek stejně jako útočníků v sestavě je alarmující. Jansa - Franz, Radek, Šprt, Vojta - Hložis, Maty, Rozi, Willy.