Technika - Gladiators A 3:4 (0:2)

Krajský přebor - pátek 22.11.2013 - Pohořelice

23.11.2013 - Vojta
Tento páteční večer v Pohořelicích brankáři Glads gratulovali nejen vlastní spoluhráči, ale i soupeř. Vytáhlý chlapík byl jednoznačně hlavní postavou večera a dokázal dnes chytit i nemožné. Hlavně díky jemu mají Glads další body v Kraji. Přitom i jeho spoluhráči Matymu se dnes zápas výrazně povedl. Jemnou tečí před brankářem resp. lišáckou střelou podél něho zvyšoval na 2:0 a 3:1 pro Gladiátory. Působil suverénně a bezchybně v obraně a na půlce soupeři byl hodně nepříjemný, rozdával přesné nahrávky i tvrdé bodyčeky. Soupeř jinak produkoval kvalitní hru, která hlavně v úvodu zmáčkla Gladiátory na jejich polovině. Úvodní gól byl spíše výjimkou potvrzující pravidlo. Jaky před vápnem přiťukl Vojtovi, který mu dle očekávání nenahrál zpátky, ale otočil se s míčem a nekompromisně prostřelil vedoucí z Okruhu v brance Techniky. Druhá půle nezačala dle domluvy z kabiny a Technika hned v prvním střídání snížila na 2:1 z přímého kopu. Glads ovšem hodně pomohl třetí gól a pak chvíli předváděli pohodový a zábavný futsal směřující k příjemné výhře. Přišla ale katastrofická trojminutovka. Nejdříve Technika snížila na 2:3, aby si červení dali vzápětí kuriózní vlastní gól - 3:3. Na hřiště se vrátila nervozita a nepřesný futsal. Napínavý závěr tak mohl přijít. Nejen brankáře, ale i samotné hráče zaskočila úspěšnost Vojtovy střely z velké vzdálenosti, která zapadla přesně k tyčce - 4:3. Technika nelenila a začala hrát power-play celé 4 minuty do konce. Nutno uznat, že velmi dobře a snad každých 20 vteřin si vykombinovala slušnou šanci, kterou ale vždy zlikvidoval mág v brance Glads. Jansa likvidoval rány z dálky, ale hlavně bezprostřední dorážky a teče. Technika nejednou zvedala ruce pro očekávanou oslavu vyrovnávací branky, ale vždy marně, Jansa prostě už nic víc za brankovou čáru nepustil. Přihlížející diváky a hráče chystající se na následný zápas Líšně pobavil ještě Jakym podivuhodně zakončený nájezd na prázdnou branku. Mladík v dresu Gladiators na půlce svým typickým důrazem vybojoval balón, nedbal protihráčů na zádech a mazal na branku Techniky. Míč si pokopával dál a dál a dál...Až skončil mimo branku:-) Glads tak museli přežít další dábělsky dlouhé dvě minuty než mohli začít slavit typické vítězství v Pohořelicích - 4:3. Sestava: Lanza - Radek, Vojta, Hložis, Maty - Šprt, Jaky, Rozi.