Gladiators A - Mitra 2:1 (1:0)

Krajský přebor - neděle 17.11.2013 - Hala Střední

19.11.2013 - Vojta
Poslední Mitra předvedla v hale na Střední slušnou obranu, slabý útok a málem jí to stačilo na první letošní body. Glads spasil hráč Matušík až 3 minuty před koncem. Nervózní Gladiators udeřili hned z prvního řádného brejku, Vojta nabil těsně před branku Jakymu, který se protlačil k dorážce balónu za brankáře - 1:0. Červeným ale rychlá branka příliš nepomohla, v dalších minutách sice byli 100% v obraně, ale v útoku neměli dostatek klidu a přehledu. Druhá půlka přinesla větší aktivitu Mitry v útoku a po dvou tyčkách se skóre srovnalo na 1:1. Glads si připravili pár šancí, ale spíše děkovali brankáři Jansovi, který již další gól nepřipustil. Obecná, ale jen tupá převaha přinesla Gladiátorům své ovoce až v posledních minutách. Maty se dostal k průniku po pravé straně a jeho konečně přesnou střelu z pravé lajny brankář soupeř mezi nohama jen ztlumil a míč se dokutálel za brankovou čáru. Závěrečný tlak Mitry příliš nebezpečný nebyl. Sestava: Lanza - Radek, Vojta, Hložis, Maty - Šprt, Jaky, Rozi, Willy.