United Ivančice - Gladiators A 2:0 (0:0)

Krajský přebor - sobota 8.2.2014 - Ivančice

10.2.2014 - Vojta
Velká a postarší hala v Ivančících včetně vrzajících parket už začíná být vzácnou a nevídanou událostí, stejně jako produktivní útok Glads. První poločas červení ubránili dle pokynů velice dobře, jedinou výjimkou byla pravá tyčka, kterou z vápna napálil z dorážky místní borec. Ivančice měly převahu, ale relativně sterilní. Ani Gladiátoři směrem dopředu nepřevedli prakticky nic. V druhé půli se hra červených na půli soupeře výrazně zlepšila, hned v prvních minutách Vojta z levé lajny a těžkého úhlu vyzkoušel domácího brankáře, ale to bylo na dlouho dobu stran střelby prakticky vše. Glads sice svěžeji kombinovali a tlačili se do útoku, ale chyběl jim individuální počin. Ten ukázal v 30minutě místní obránce, který na půlce obešel Vojtu, obelstil i Willyho v rohu, Jansovi udělal na vápně dlouhou kličku a dokázal prostřelit i zbývajícího Hložise - 0:1. Navíc další tři velké šance domácích vzápětí vykryl Jansa a Vojta. Glads se dostali do pořádného tlaku až díky 4minutové power play, při které Vojta třikrát slibně střílel. Bohužel naopak jednu špatnou rozehrávku potrestal přesným lobem domácí hráč - 0:2. Od vyloženě ostudného výsledku Glads zachránil Sammi obětavou hlavičkou, kterou vložil do prudkého odkopu domácích. Zcela matný výkon bez kvality a nápadu směrem dopředu. Zasloužená prohra, přestože soupeř nebyl o nic lepší než při podzimní jasné výhře Glads 5:1... Jansa - Franz, Vojta, Hložis - Sammi, Šprt - Rozi, Willy.