Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu B

Sezóna 2012/2013

1.B třída

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.neděle9.9.10:40OkruhPodolí2:1 (1:1)
2.neděle9.9.11:30OkruhR.I.P.3:2 (1:1)
3.neděle16.9.12:20OkruhSvážná7:0 (3:0)
4.neděle16.9.13:10OkruhNasan B0:2 (0:0)
5.neděle23.9.9:50OkruhSlovan B3:0 (3:0)
6.neděle23.9.11:30OkruhŽabinští Vlci B2:2 (0:2)
7.neděle7.10.12:20BobyQ.P.Chrlice3:1 (0:1)
8.neděle7.10.13:10BobyCeltic2:4 (1:0)
9.neděle14.10.9:50BobyAtraps4:1 (2:0)
10.neděle14.10.11:30BobyCeleano2:3 (1:2)
11.neděle28.10.12:20BobyStones0:0 (0:0)
12.neděle28.10.13:10BobyMitra B2:1 (2:0)
13.neděle4.11.14:00BobyJehnice4:1 (3:1)
14.neděle4.11.14:50BobyFFT Vinohrady8:1 (2:0)
15.neděle11.11.13:10BobySK Líšeň C3:1 (3:0)
16.neděle14.4.12:20OkruhSK Líšeň C0:3 (0:0)
17.neděle21.4.10:40OkruhR.I.P.2:1 (0:0)
19.neděle5.5.14:00OkruhSvážná7:0 (3:0)
20.neděle5.5.14:50OkruhNasan B2:2 (1:1)
21.neděle12.5.9:00OkruhŽabinští Vlci B3:2 (2:2)
22.neděle12.5.9:50OkruhSlovan B8:2 (4:1)
23.neděle26.5.13:10BobyCeltic3:0 (3:0)
24.neděle26.5.14:50BobyQ.P.Chrlice6:2 (4:0)
25.neděle2.6.9:00BobyAtraps5:2 (2:1)
26.neděle2.6.10:40BobyCeleano4:1 (2:1)
27.neděle9.6.9:50OkruhStones1:1 (1:1)
28.neděle9.6.11:30OkruhMitra B2:5 (1:4)
29.neděle16.6.9:00BobyFFT Vinohrady3:3 (2:2)
30.neděle16.6.10:40BobyJehnice5:1 (3:0)

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Michal Bodický2716173320194475410.59
Ondřej Pavlica171872520123276221.06
Zbyněk Sochor2513102300174473400.52
Petr Kadlec169122110113275200.56
Tomáš Rozehnal22771421144470100.32
Tomáš Jakeš1556110093367100.33
Tomáš Hložánek26551020174571100.19
Lukáš Matušík126171073267200.50
Petr Kejduš76170042167110.86
Hynek Havelka2443700154568000.17
Vojtěch Němec95160061270000.56
Radek Úlehla81340061179100.13
František Červenec1612300102467000.06
Zdeněk Drápal200000200100000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Robin Krutil23022001634744351.52
Michal Jansa600000321611101.67

Tabulka

1.B třída
Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspěšnost

Příští zápasy

neděle 24.2 - 17:45
A vs. Jehnice
sobota 2.3 - 10:00
B vs. XXX

Poslední zápasy

neděle 10.2 - 19:00
A vs. Saňaři
sobota 16.2 - 9:00
B vs. ASM C

Zprávy pro tým

Hložis | 14.2.2019
sobota 16.2.2019 8:30 - VFU Palackého - Robo, Švára, Hložis, Vojta, Rozi, Majkl, Jura, Vlasy, Šprt
Hložis | 14.2.2019
čtvrtek 14.2.2019 20:20 - Hala Střední - Ruman, Hložis, Vojta, Švanci, Vlasy, Šprt, Laďa, Sami.
Pešta | 8.2.2019
neděle 10.2.2019 18:15 - Střední - Robo, Pavel, Kauli, Hložis, Švanci, Majkl, Jura, Michal, Adam, Šprt

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

únor 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728