Gladiators B - Jehnice 4:1 (3:1)

1.B třída - neděle 4.11.2012 - Boby

6.11.2012 - Hložis
Nevyzpytatelný soupeř, kterého jsme kdysi ještě pod názvem Pikantní utopenci relativně snadno porazili, abychom s ním o pár let později propadli v Brno open. Tentokrát vše dopadlo dobře a brali jsme tři body po poklidném vítězství 4:1. Jehnice šly sice do vedení po prudké ráně pod břevno, ovšem jednalo se o víceméně náhodnou akci. Glads byli kombinačně výrazně lepší, trpěliví a setrvalým tlakem ambice soupeře zadusili v zárodku. Skóre otočil dvěma góly dnes mimořádně produktivní Šprtcock, nejprve po obloučku od Samiho, poté po příhře od Květa. Do poločasu zvýšil na 3:1 Dak, jemuž nabil na vzdálené tyči Willy. Druhý poločas byl již ospalejší, Jehnice příliš nekousaly, a tak se jen čekalo, zda se Benfice podaří navýšit skóre. Úspěch se dostavil jen jeden, to když si brankář srazil mezi nohy Samiho nákop bodlem.