Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu B

Sezóna 2010/2011

1.B třída

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.neděle5.9.12:20OkruhNasan C4:2 (0:1)
2.neděle5.9.13:10OkruhSlovan B4:0 (1:0)
3.neděle12.9.9:00OkruhPodolí2:0 (1:0)
4.neděle12.9.9:50OkruhArsenal Taurito B1:5 (1:2)
5.čtvrtek28.10.9:50OkruhCeltic2:3 (1:2)
6.čtvrtek28.10.11:30OkruhSokolnice13:4 (5:1)
7.neděle3.10.9:00OkruhSaint Diana7:0 (5:0)
8.neděle3.10.9:50OkruhBosonohy B1:3 (0:3)
9.neděle17.10.10:40KneslovaFFT Vinohrady2:3 (2:1)
10.neděle17.10.11:30KneslovaApollo4:0 (2:0)
11.neděle24.10.12:20KneslovaStones of Madeira2:2 (1:1)
12.neděle24.10.14:00KneslovaAtraps2:1 (0:1)
13.neděle31.10.14:00OkruhTango D2:3 (1:0)
14.neděle31.10.14:50OkruhAcross1:0 (1:0)
15.neděle7.11.13:10KneslovaRychlé pípy8:1 (3:1)
16.neděle17.4.13:10OkruhRychlé pípy2:5 (2:1)
17.neděle24.4.14:00OkruhNasan C6:3 (4:2)
18.neděle24.4.14:50OkruhSlovan B5:2 (2:1)
19.neděle8.5.9:50OkruhArsenal Taurito B5:3 (1:1)
20.neděle8.5.11:30OkruhPodolí6:1 (2:0)
21.neděle22.5.14:00OkruhSokolnice5:0 (1:0)
22.neděle22.5.15:40OkruhCeltic7:1 (3:1)
23.neděle29.5.9:50OkruhBosonohy B2:3 (1:2)
24.neděle29.5.11:30OkruhSaint Diana1:1 (0:0)
25.neděle5.6.12:20KneslovaApollo6:0 (2:0)
26.neděle5.6.14:00KneslovaFFT Vinohrady0:0 (0:0)
27.čtvrtek16.6.20:40OkruhStones of Madeira1:1 (1:0)
28.čtvrtek16.6.21:30OkruhAtraps2:4 (2:2)
29.neděle19.6.12:20KneslovaAcross3:0 (2:0)
30.neděle19.6.14:00KneslovaTango D1:2 (0:1)

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Michal Bodický3032174900174961631.07
Zbyněk Sochor3016163210174961210.53
Tomáš Rozehnal2813142710173864010.46
Petr Kadlec969151061270210.67
Lukáš Matušík685130050183211.33
Tomáš Hložánek28581300154958100.18
Ondřej Pavlica1375121061649000.54
Petr Kejduš1037101042447100.30
Martin Hroch147290081560200.50
Vojtěch Němec124590062456000.33
Radek Úlehla114260062361100.36
František Červenec1515610111376000.07
Hynek Havelka2512300144761000.04
Martin Koutný20220001117000.00
Jan Kadlec20000011067000.00
Zdeněk Drápal20000001117000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Robin Krutil17000001025637281.65
Michal Jansa1100000524522211.91
Petr Kadlec201100200100042.00

Tabulka

1.B třída
Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspě?nost
1. Tango D 30 21 2 7 136:76 65 72 %
2. Rychlé pípy 30 18 2 10 112:85 56 62 %
3. Gladiators B 30 17 4 9 107:53 55 61 %
4. Celtic 30 17 3 10 119:95 54 60 %
5. Atraps 30 15 4 11 100:75 49 54 %
6. Arsenal Taurito B 30 15 1 14 117:98 46 51 %
7. Podolí 30 14 4 12 77:83 46 51 %
8. Stones of Madeira 30 12 9 9 79:73 45 50 %
9. FFT Vinohrady 30 13 5 12 90:88 44 49 %
10. Bosonohy B 30 14 1 15 94:102 43 48 %
11. Saint Diana 30 12 5 13 92:95 41 46 %
12. Across 30 12 3 15 75:76 39 43 %
13. Slovan B 30 12 3 15 101:115 39 43 %
14. Nasan C 30 12 2 16 114:129 38 42 %
15. Sokolnice 30 7 4 19 74:152 25 28 %
16. Apollo 30 3 0 27 56:148 9 10 %

Příští zápasy

neděle 24.2 - 17:45
A vs. Jehnice
sobota 2.3 - 10:00
B vs. XXX

Poslední zápasy

neděle 10.2 - 19:00
A vs. Saňaři
sobota 16.2 - 9:00
B vs. ASM C

Zprávy pro tým

Hložis | 14.2.2019
sobota 16.2.2019 8:30 - VFU Palackého - Robo, Švára, Hložis, Vojta, Rozi, Majkl, Jura, Vlasy, Šprt
Hložis | 14.2.2019
čtvrtek 14.2.2019 20:20 - Hala Střední - Ruman, Hložis, Vojta, Švanci, Vlasy, Šprt, Laďa, Sami.
Pešta | 8.2.2019
neděle 10.2.2019 18:15 - Střední - Robo, Pavel, Kauli, Hložis, Švanci, Majkl, Jura, Michal, Adam, Šprt

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

únor 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728