Gladiators B - Bosonohy B 2:3 (1:2)

1.B třída - neděle 29.5.2011 - Okruh

Článek

3.6.2011 - Robo
Šest a dost. Vítěznou sérii Benfiky zastavily Bosonohy, které Gladiátory položily už na podzim. Poučení z prvního vzájemného zápasu velelo pohlídat si začátek, jenže Glads opět spadli do stejné pasti. Hned v úvodu se pasr jménem Brabec otočil kolem obránce a z hranice brankoviště napálil míč k tyči. Stejně nekompromisně o chvíli později zakončil i bleskový slalom obranou. Červenáčci sice měli územní převahu, ale s tím taktický plán Bosonoh hrajících s jediným náhradníkem počítal a prostor před jejich brankou zůstával uzavřen. Pomohl až hokejový recept v podobě Samiho nahození, po němž brankář zkusil, jak umí žonglovat. Jeho kejklířské číslo ale narušil Koutňas, který hlavou postrčil míč Benimu a ten zblzka doklepl do prázdné brány. Ve druhém poločase za stavu 1:2 Glads chvílemi soupeře zmáčkli, jenže vyložené šance se dostavovaly zřídka, a chyběla v nich větší porce důrazu, pohotovosti i přesnosti. A tak Bosonohy opět vyučovaly efektivitu, když svůj jediný pořádný výpad ve druhém poločase zakončily Brabcovým doťukem do prázdné. Na závěr se při power play povedla krásná a jednoduchá akce i na smrt jdoucím, když Willy z rohu hřiště našel Hložise a ten levačkou z první pěkně napnul síť, jenže k vyrovnání scházel čas i lepší koncovka.