Gladiators B - Nasan C 4:2 (0:1)

1.B třída - neděle 5.9.2010 - Okruh

7.9.2010 - Hložis
Nová sezona, nová soutěž, nová motivace předvést se. Benfika měla před prvním víkendem velkou chuť do fotbalu, zostřenou tlakem tiketu Dědy Lebedy. Ten prorokoval Glads v úvodu sezony zisk sedmi bodů a po jednobodovém příspěvku áčka ze soboty bylo potřeba v neděli zajistit kompletní výslužku. Jako první bylo v cestě céčko Nasanu vedené kým jiným než zarostlým Pasrem, co toho už HODNĚ dokázal. Legendární Rampulič, od něhož by se zejména Rozi mohl přiučit v oblasti životních priorit, na start nového ročníku aspoň zastřihl svůj jinak ledabyle bující vous a možná i proto se mu nedařilo tolik, jak odborníci čekali. Dal nám sice prvního fíka, když se klasicky prosmýkl obranou na hrušce a přízemní střelu umístil po Robově pravé ruce, nicméně následně již selhal - neproměnil penaltu! Respektive narazil na Roba v novém Ikerovi, který obdivuhodně pokryl první ránu i následnou dorážku a v klíčovou chvíli notně podržel svůj tým. Poločasový stav 0:1 dával do druhé půlky slušné šance oběma. Nasan je pořádně navýšil druhou brankou, ale Glads odmítli provar Dědkova tiketu nevídaným obratem. Do konce bylo snad jen dvanáct minut, když po Franzově příhře snížil Bubinson nenápadnou přízemní střelou, která gólmanovi soupeře propadla pod tělem. Jen chvilku nato bylo srovnáno po Beniho rohu "Šprt", po němž Bubák z hrušky sklepl doleva Hložisovi, jenž skóroval kolem vybíhajícího brankáře. Nasan byl zjevně opařen a Glads získali převahu. Ve tři body ji hned v dalším střídání proměnil Beni po zkušené kvedlačce středem hřiště. Následně tento Zlatý hoch získal mičudu před naším vápnem, rychle roztáhl hru doprava, odkud Hložis našel na zadní Majkla, který projevil zkušený pasrovství a doklepl do kasy. 4:2, první tři body béčka v jedničce, příjemná atmosféra na place i zneškodněný Vousáč, to byla zásadní pozitiva, která se měla zakrátko přelít i do druhého špíl... Sestava: Iker - Franz, Hložis, Rozi, Varka - Bubák, Beni, Majkl, Willy.