Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu B

Hráčské série týmu B

Série v řadě odehraných zápasů

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Robin Krutil686.9.08 vs. Atraps17.10.10 vs. Apollo
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Tomáš Rozehnal913.1.19 vs. Hustopeče B-
Tomáš Hložánek63.2.19 vs. Orel Řečkovice-
Jiří Vašina63.2.19 vs. Orel Řečkovice-
a další

Série zápasů s body

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Michal Bodický13 (13 G + 11 A)13.5.12 vs. Žabinští Vlci B16.9.12 vs. Svážná
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Tomáš Rozehnal2 (1 G + 3 A)16.3.19 vs. Květnice Tišnov-
Vojtěch Němec2 (1 G + 1 A)16.3.19 vs. Květnice Tišnov-
Jiří Vašina1 (1 G + 0 A)16.3.19 vs. ASM C-
a další

Série zápasů s góly

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Vojtěch Němec9 (12 G)17.6.07 vs. Mitra B13.4.08 vs. Béďa team
Jiří Vašina9 (16 G)10.3.18 vs. Atraps C13.1.19 vs. Hustopeče B
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Jiří Vašina1 (1 G)16.3.19 vs. ASM C-
Michal Toncr1 (1 G)16.3.19 vs. Květnice Tišnov-
Michal Jansa1 (1 G)14.10.17 vs. Nasan B-
a další

Série zápasů s asistencemi

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Michal Bodický9 (10 A)13.5.12 vs. Žabinští Vlci B17.6.12 vs. FFT Vinohrady
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Tomáš Rozehnal2 (3 A)16.3.19 vs. Květnice Tišnov-
Pavel Vlasák1 (2 A)2.3.19 vs. Orel Řečkovice-
Michal Bodický1 (1 A)2.3.19 vs. Orel Řečkovice-

Série zápasů s výhrami

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Petr Kadlec1617.5.09 vs. Flamengo22.5.11 vs. Celtic
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Lukáš Matušík329.11.14 vs. Agromeli B-
Pavel Vlasák12.3.19 vs. Orel Řečkovice-
David Švancara127.1.19 vs. Arsenal B-
a další

Série zápasů s prohrami

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Zdeněk Drápal53.2.19 vs. Orel Řečkovice16.3.19 vs. ASM C
František Červenec527.11.16 vs. Stones26.3.17 vs. BPA
Tomáš Hložánek55.11.06 vs. Mitra B6.5.07 vs. Boss Lino B
a další
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Zdeněk Drápal53.2.19 vs. Orel Řečkovice-
Petr Kejduš49.12.18 vs. BPA-
Vojtěch Němec43.2.19 vs. Orel Řečkovice-
a další

Série zápasů s remízami

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Tomáš Hložánek323.4.05 vs. Béďa team1.5.05 vs. Technika B
Tomáš Hložánek38.11.03 vs. Barum18.4.04 vs. Webstep
Zbyněk Sochor323.4.05 vs. Béďa team1.5.05 vs. Technika B
a další
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Marek Jaroš119.11.16 vs. Jehnice-
Pavel Šuvada116.12.18 vs. ASM C-

Poslední zápasy

neděle 17.3 - 19:00
A vs. Tomson Brno
sobota 16.3 - 9:00
B vs. Květnice Tišnov
sobota 16.3 - 12:00
B vs. ASM C

Zprávy pro tým

Šprt | 15.3.2019
neděle 17.3.2019 18:15 - Střední - Robo, Vojta, Sami, Švanci, Rozi, Michal, Adam, Ilja, (Pavel/Šprt)
Šprt | 15.3.2019
sobota 16.3.2019 8:20 - Tišnov - Ruman, Švára, Hložis, Vojta, Franz, Rozi, Vlasy, Michal (1.špíl), Jura, Willy(?), Šprt
Hložis | 13.3.2019
čtvrtek 14.3.2019 20:15 - Hala Střední - Ruman, Hložis, Vojta, Rozi, Sami, Švanci, Ilja, Vlasy, Adam, Šprt

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

duben 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930