Gladiators Brno futsal club

Historické statistiky týmu A

Hráčské série týmu A

Série v řadě odehraných zápasů

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Vojtěch Němec4823.6.07 vs. Agora11.4.09 vs. Jezdci
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Michal Toncr152.11.18 vs. Saňaři-
Robin Krutil1015.12.18 vs. Inexis Bučovice-
Tomáš Rozehnal28.3.19 vs. Technika-
a další

Série zápasů s body

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Vojtěch Němec15 (13 G + 24 A)5.11.11 vs. Dynamo12.5.12 vs. Tango C
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Jiří Vašina5 (4 G + 3 A)2.2.19 vs. Panama-
Tomáš Hložánek3 (0 G + 3 A)24.2.19 vs. Jehnice-
Pavel Šuvada2 (4 G + 2 A)10.2.19 vs. Saňaři-
a další

Série zápasů s góly

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Vojtěch Němec11 (19 G)3.5.08 vs. Sokolnice B14.6.08 vs. Blue Flames
Lukáš Matušík11 (13 G)8.9.07 vs. Červený drak3.11.07 vs. Storks
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Pavel Šuvada2 (4 G)10.2.19 vs. Saňaři-
Jiří Vašina2 (2 G)3.3.19 vs. Remos Oslavany-
Ilja Kašík2 (3 G)18.11.18 vs. Jehnice-
a další

Série zápasů s asistencemi

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Michal Bodický9 (12 A)31.10.09 vs. Mitra6.11.10 vs. Technika
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Tomáš Hložánek3 (3 A)24.2.19 vs. Jehnice-
Pavel Šuvada2 (2 A)10.2.19 vs. Saňaři-
Petr Kejduš2 (2 A)3.3.19 vs. Remos Oslavany-
a další

Série zápasů s výhrami

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Vojtěch Němec1319.5.07 vs. Tučňáci6.10.07 vs. Buddha clan B
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Ondřej Pavlica420.1.19 vs. Sokol Troubsko-
David Švancara324.2.19 vs. Jehnice-
Pavel Šuvada117.3.19 vs. Tomson Brno-
a další

Série zápasů s prohrami

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Zdeněk Drápal98.6.02 vs. Prodik29.9.02 vs. Laguna
Petr Gondek98.6.02 vs. Prodik29.9.02 vs. Laguna
David Peštál98.6.02 vs. Prodik29.9.02 vs. Laguna
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Zbyněk Sochor417.11.17 vs. Technika-
Luděk Dolíhal22.11.18 vs. Saňaři-
Michal Bodický18.3.19 vs. Technika-
a další

Série zápasů s remízami

Nejdelší sérieUtkáníOdDo
Zdeněk Drápal315.9.13 vs. Orli Bef Kotvrdovice8.12.13 vs. Remos Oslavany
Ilja Kašík310.1.16 vs. SK Líšeň21.2.16 vs. Tomson Brno
Aktuální sérieUtkáníOdDo
Michal Jansa23.3.18 vs. Helas B-
Roman Poledna18.12.18 vs. Tomson Brno-

Poslední zápasy

neděle 17.3 - 19:00
A vs. Tomson Brno
sobota 16.3 - 9:00
B vs. Květnice Tišnov
sobota 16.3 - 12:00
B vs. ASM C

Zprávy pro tým

Šprt | 15.3.2019
neděle 17.3.2019 18:15 - Střední - Robo, Vojta, Sami, Švanci, Rozi, Michal, Adam, Ilja, (Pavel/Šprt)
Šprt | 15.3.2019
sobota 16.3.2019 8:20 - Tišnov - Ruman, Švára, Hložis, Vojta, Franz, Rozi, Vlasy, Michal (1.špíl), Jura, Willy(?), Šprt
Hložis | 13.3.2019
čtvrtek 14.3.2019 20:15 - Hala Střední - Ruman, Hložis, Vojta, Rozi, Sami, Švanci, Ilja, Vlasy, Adam, Šprt

Partneři

MTE
PUX travel
Lebeda stavitelství
OFTIA
Grant Direct
Ideal Graphics
IK consult

Kalendář

březen 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031