Gladiators A - Technika 1:3 (0:1)

Krajský přebor - neděle 2.12.2018 - Střední

Článek

3.12.2018 - Vojta

Již v 15sekundě zápasu naše rozjařená skvadra prohrávala 0:1. Nedůsledná obrana nechala Technického hráče v klidu bodlem vystřelit k tyči. Celá první půle byla špatná, domácí hráli nedůsledně dozadu, tupě dopředu, celkově pomalu a bez nápadu. Robo se čílil jak mohl, ale obrana ho i tak neposlouchala. Naštěstí si asi jako jediný podržel svůj vysoký výkonnostní standard a několika těžkými zákroky udržel výsledek na uzdě.

Druhá půle byla již se Šprtem v útoku a hlavně prvních 10 minut přineslo velký tlak Gladiators. Nicméně Technika v pevném bloku dobře a pozorně bránila, naštěstí pro domácí ji trochu začali docházet síly. Přes házenkářskou povahu útoku domácích se přece jenom časem individuálně prosadil Šuvy, který se klasicky obtočil kolem obránce, potáhl si míč do strany a tvrdě zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Následovala slušná porce velkých šancí, při kterých se nebývale rozchytal podceňovaný brankář hostů. Technika vymyslela dva brejky, ze kterých se vždy prosadil produktivní hráč hostů i celého přeboru. Domácí dál zoufale bušili do vrat, slušně sehráli i PP, ale ta jen potvrdila dnešní největší bolest domácích – produktivitu. Jeden z posledních závarů přinesl neskutečné 3 střely z vápna, jednu tyčku a finální dorážku, která zamířila tvrdě, ale jen do boční sítě.