Slovan Brno - Glads A 8:2 (5:1)

Krajský přebor - neděle 29.10.2017 - Bohunice

Článek

30.10.2017 - Vojta

Poctivci versus bohémové. Krajská sága, která v minulosti dopadla většinou lépe pro Glads (a to dvakrát i drtivě 11:3 a 12:3), napsala v nedělní večer další pokračování. Sestavy jsou na obou stranách po většinu sezón prakticky identické. Tentokrát byli na koni domácí hráči Troubska (dříve Slovanu) a to poměrně výrazně.

Přestože se rozvičkou domácí příliš nezdrželi, už od první minuty si z poctivě rozehřátých hostů dělali dobrý den. Hned první střídání orámovaly jejich velké šance a taky gól. I v dalších 10 minutách obrana Glads připomínala trosky dříve slavné pevnosti, rozehrávka byla velice naivní. Domácí si s gustem vyzobávali míč z rozehrávky hostů kolem půlky a sypali z brejků jeden gól za druhým do branky nebohého Rumana.  Hosty poměrně zvedlo nasazení Ilji do zápasu ke konci první dvacetiminutovky. Útok začal být rázem nebezpečnější a herní projev sebevědomější. Na konci poločasu hosté alespoň smazali nulu na svém kontě po chytře rozehraném přímém kopu.

Druhá půle byla již vyrovnanější, hlavně Ilja i po několika měsíční pauze ukazoval, že fotbal stále umí. Červenočerní vystřihli několik rychlých a pěkných kombinací. Jeden z brejkových ťukesů i po zásluze zakončil gólem dorážející Ilja. Bohužel na v pohodě hrající domácí to bylo stále zoufale málo. Ti nezaváhali a na útočné polovině sebevědomě vodili míč a s chutí přesně zakončovali.  V druhé půlce přidali ještě 3 góly a vyprovodili Glads potupným výsledkem.

Hložis | 19.9.2018
čtvrtek 20.9.2018 20:20 - Hala Střední - Robo, Švára, Hložis, Franz, Rozi, Sami, Jura, Willy, Michal, Šprt
Hložis | 12.9.2018
čtvrtek 13.9.2018 20:20 - Hala Střední - Luděk, Kauli, Hložis, Vojta, Franz, Jura, Willy, Adam, Šprt
Hložis | 11.9.2018
středa 12.9.2018 20:15 - Hala Bohunice - Robo, Kauli, Hložis, Bubák, Rozi, Švanci, Jura, Majkl, Tony, (Šprt).