Gladiators A - Helas B 4:5 (2:3)

Krajský přebor - neděle 13.1.2019 - Střední

7.3.2019 - Majkl

Áčko ve večerních hodinách odehrálo možná pro mnohého diváka až nečekaně vyrovnané utkání s vedoucím celkem KP - béčkem Helasu.

Samozřejmě jsme nehráli otevřenou partii, ale soustředili se na důslednou obranu a protiútoky. Nepoložil nás ani první lacině inkasovaný gól a otočili jsme dvěma brejky stav na 2:1. I přestože Robo několik nedůsledností v bránění uhasil, dvě z našich chyb ho dostali do pozice přihlížejícího diváka při nekompromisních zakončeních borců se zkušenostmi z 1. ligy, či juniorské reprezentace.

Do druhé půle jsme šli s pouze jednogólovou ztrátou, takže nebyl důvod k panice, či měnění taktiky. Důsledně odmakané bránění s jistotou mezi tyčemi bylo odměněno Šuvyho míchanicí se zakončením z otočky pod břevno. Snajpr hostů nám však nechtěl nechat ani bod, navedl si míč na střed a skrytou střelou přesně k tyči dostal svůj tým na koně. V závěru si ve vápně stopl těžkou Roziho příhru opět Šuvy a procedil gólmana hostů - 4:4. Stačilo neinkasovat cca 1 minutu a bod s cenou vítězství mohl být doma. To však odmítl opět hráč s číslem 21, jenž si stopl osvobozující nákop z našeho vápna a jako tank proběhl z vlastní půlky až do ideální palební pozice ze středu hřiště a 8 vteřin před koncem típl naděje domácích gladiátorů.

Bodík by utkání slušel lépe, nicméně závěry utkání nám tuto sezónu opravdu nejdou.