Glads A - Vyškov City 9:5 (3:2)

Krajský přebor - neděle 28.1.2018 - Střední

Článek

29.1.2018 - Vojta

Souboj s jasně posledním týmem Krajské soutěže nabídl slibný začátek, smutný průběh a optimistický závěr.

Glads nažhavení rockovou hudbou vlétli na hosty ve velkém stylu, ve 4. minutě byl stav 3:0 a rozhodčí uklidňoval box časoměřičů, že má i další papíry na zápis branek. Hosté hrubě nestíhali jednoduchou kombinační hru domácích a hlavně nově složená čtyřka Jura, Majkl, Tony a Rozi nenechala bílé hosty ani nadechnout. Pak se ale domácí stroj zasekl, jak kdyby se bezmocného soupeře červení zalekli a svojí laxností a mizernou úspěšností v zakončení nechali poločasový výsledek doběhnout na nevyzpytatelných 3:2.

V druhém poločase bylo pro domácí zřejmě zlomové, že se hned v prvním střídání prosadila dvojice Kašík – Kejduš. Pak sice festival neproměněných šancí pokračoval, ale hosté dnes na zvrat prostě neměli kvalitu ani hlavu. Glads předvedli nejen zmařené šance, ale i nedůslednost v bránění, takže divák čekající komplexní futsal byl zklamán. V závěru se domácím podařilo přeci jenom skóre sympaticky navýšit, ale výsledek 9:5 je přesto neuspokojil, protože kvalita předvedené hry byla daleko za jejich možnostmi a očekáváním.

Hložis | 18.2.2018
pondělí 19.2.2018 18:20 - Hala Maloměřice - Ruman, Kauli, Švára, Hložis, Vojta, Franz, Rozi, Jura, Majkl, Willy.
Šprt | 16.2.2018
neděle 18.2.2018 18:15 - Střední - Robo, Kauli, Hložis, Rozi, Ilja, Jura, Majkl, Michal, Šprt
Hložis | 14.2.2018
čtvrtek 15.2.2018 20:20 - Hala Střední - Ruman, Lanza, Kauli, Franz, Sami, Marek, Ilja, Vlasy, Šprt, Jura, Hložis, Willy?. Místa volná.