Gladiators B - Stones 3:1 (2:1)

Okresní přebor - sobota 12.3.2016 - Hala Maloměřice

13.3.2016 - Vojta

Odevzdaný soupeř Gladiátorům umožnil si vypracovat přehršle jasných gólových šancí, ale nakonec sahal po remíze. Futsalově nadržený Majkl od první minuty lítal po hřišti a vyzobával i zdánlivě ztracené balóny. V oblíbeném duu s Jurou si vytvořili snad 5 tutovek, ale úspěšné zakončení bylo to jediné, co jejich výkonu chybělo. Naopak Stones z jediné akce, rohu, udeřili. Hráč před brankou tečoval míč a ten s pomocí tyče zapadl za Koudisova záda. Potenci mladým Gladiátorům tedy musel ukázat Franz. Sice potřeboval dvě dorážky vlastní střely, ale míč nakonec ve skrumáži konečně přelezl brankovou čáru. Glads se viditelně ulevilo a dál si hráli s kamínky dle svého gusta. Jen branky chyběly. Naštěstí se podařilo Stones jednou vyšachovat tak dokonale, že Vojtovi stačilo ze střední vzdálenosti trefit odkrytou část branky – 2:1.

V druhé půlce pokračovala hitparáda červených šancí, ale góly nikde. A tak začali Stones vyrážet do více a více zajímavých brejků.  Vidina remízy byla najednou velice reálná. Několik jejich šancí mohlo klidně skončit gólem, jednou trefili i tyč. Naštěstí pro Glads se v posledních minutách konečně prosadila střelecká jistota Béčka. Jura na zadní dorazil Majklovo 1000% vybídnutí.