Tomson Brno - Gladiators A 2:4 (1:1)

Krajský přebor - pátek 13.11.2015 - Bohunice

2.12.2015 - Ilja

Převzato Facebooku, autor: Majkl.

Včera večer se zrodila první historická výhra Glads proti Tomsnu, navíc vybojovaná na soupeřově hřišti. Než se do haly dostavili všichni diváci, stihl Mates nachytat z dálky domácího gólmana nenápadnou střelou na bližší tyč - 1:0. V desáté minutě, po náběhu z druhé vlny prostřelil nikým nehlídaný hráč Tomsonu do té doby s přehledem chytajícího Koudise - 1:1. Rudé bojovníky toto nečekané vyrovnání trochu rozhodilo a zbytek prvního poločasu nepůsobili příliš jistě.
Od začátku druhé půle se však opět vrátili k dobývání domácí branky. Soupeři několikrát vyrazili do brejku, leč Koudis měl vše pod kontrolou. Do vedení dostal červené Pavel, když svou ránu opřel o obránce a míč zapadl do sítě - 2:1. Tomson nehodlal odevzdat body bez boje a po timeoutu sáhl k powerplay, což opět vneslo trochu zmatku do obranných řad Glads. Toho však soupeř nevyužil, naopak několikrát chyboval a jednu z chyb mohl po precizní souhře s Michalem potrestat Pavel a pojistit tak výhru - 3:1. Téměř jako přes kopírák si pak ještě došel pro gól kapitán Rozi, před prázdnou branku mu s milimetrovou přesností mezi obráncem a brankářem nahrál Ilja - 4:1. Smutnou tečku za zápasem udělal 3 vteřiny před koncem Šprt, srazil jednu ze střel za koudisova záda do vlastní branky - 4:2. Na radosti z vítězství tento fakt už nic nezměnil.

Tomson - Gladiators 2:4 (1:1)
Góly: Pavel 2, Mates, Rozi