Gladiators A - Panama 3:3 (2:1)

Okresní přebor - sobota 30.4.2011 - Okruh

2.5.2011 - Vojta
Soupeři v tabulce, soupeři na tréninku. Panama ví, jak střílíme góly a hráčskou kvalitu dokáže postavit taky značnou. Doslova nepříjemný soupeř, zvlášť pokud je přímým protivníkem v boji o sestup. Mírná nervozita spojená s obrovskou vůlí poznamenala celý první poločas. Příliš pohledných akcí se nevytvořilo. Přesto vlnu euforie vzdul z vápna doklepávající Maty - 1:0 a pár minut poté lakonicky skórující Bubák jemnou střelou podél brankáře - 2:0. Soupeř bohužel stihl do půlky zažehnout plamínek naděje nahodilou střelou, kterou jsme si srazili za záda bezmocného Roba - 2:1. Tento oheň se dramaticky rozhořel v poslední třetině zápasu. Panama nejdříve vyrovnala a v rozpoutané vabank loterii dokonce převrátila vedení na svoji stranu po samotném brejku z půlky - 2:3. V tento moment přišla na řadu enormní nashromážděná vůle Glads, kteří hru zkušeně mírně uklidnili a v nastoleném trvalém tlaku nakonec míč do branky dotlačili. Jmenovitě zachránce Radek doklepl při závaru v brankovišti míč o břevno do sítě - 3:3. Otěže zápasu dál drželi Glads a Panamu svírali a svírali, nicméně více než bod za remízu už z tohoto tlaku nevymačkali. Potvrdilo se, že správná mentální příprava a povědomí nám dalo velkou sílu. Která jednak pramenila ve vyrovnání a jednak nedovolila soupeři nás obrat o více bodů, což se nám letos v závěrech zápasů tak často stávalo. Získaný počet 4 bodů z dnešních zápasů je velice dobrý, ale nic nám zdaleka negarantuje, čili je potřeba tvrdě bojovat dál. Sestava: Robo - Radek, Vojta, Sammi, Šprt - Maty, Franz, Rozi, Bubu.