Gladiators A - Kalábek Lino C 2:4 (0:0)

Okresní přebor - sobota 23.10.2010 - Okruh

30.10.2010 - Vojta
Měla to být oslava premiového šestibodového víkendu A-týmu Glads této sezóny podpořená prvním video-onlinem v dějinách brněnského futsalu. Záměr se ovšem na obou frontách nezdařil a Glads si znovu nacvičili rehabilitační cvičení sklopené hlavy. Jako vždy s tímto soupeřem se od první minuty neběhalo, ale spíše chodilo, Kalábek praktikoval nezáživnou taktiku několika nahrávek na své půlce, zakončenou nákopem na pana Zlínského, ke kterému si následně zbylá trojička sběhla pro nahrávku. Tato taktika dlouho neslavila úspěch, neboť se Rozi i František při bránění perfektně činili a Lanza se několikrát úctyhodně vyznamenal. Glads také relativně úspěšně bourali obranné valy, ale jejich střely končily vyražené na malém brankovišti, kde se je nedařilo dorazit resp. nebyl kdo by je do branky dorazil. V druhé půli se snad poprvé v zápase dostal ke střele doposud jen nahrávající Zlínský a hned z toho byl gól, přesné trknutí míče k Jansové tyčce - 0:1. Pár minut na to přišla chyba při našem brejku a svůj re-break Kalábek proměnil - 0:2. V ten moment se Glads nadechli k výraznému trvalejšímu náporu kořeněného Vojtovou sraženou střelou mířící na zadní tyč - 1:2. Žel za chvíli Kalábek po naší chybě v rozehrávce na půlce opět odskočil na dvě branky - 1:3. Závěrečný nápor nám dal šanci na bodový zisk - klasickou Vojtovu střílenou náhrou před branku Šprt tečí usměrnil mezi nohy brankáře soupeře - 2:3. Sáhli jsme k power-play, zatáhnutého soupeře na vápně se ale nepodařilo prostřelit. Naopak z brejku Kalábek uspěl proti chytajícímu Rozimu střelou na bližší tyč - 2:4. Klasický remízový špíl, rozhodla vyšší potence Kalábku. Sestava: Lanza - Vojta, Franz, Beni, Šprt - Rozi, Maty, Willy, Švára.