Gladiators A - Technika 4:2 (1:1)

Okresní přebor - sobota 6.11.2010 - Okruh

16.11.2010 - Vojta
Doposavad neporažená Technika sice budila respekt, ale nakonec si Glads připsali výhru celkem bezbolestně. To ovšem neplatilo pro střelce úvodního gólu Lukáše, který si půl hodiny poležel na hřišti s vykloubeným loktem po vlastním nešťastném obranném zákroku... Ostřílení gladiátoři začali pěkně od podlahy a k solidní obraně přidali radostný pohyb po celém hřišti a tak přišla řada pestrých šancí, které sice až na jednu výjimku trestuhodně neskončily gólem, ale s jednu chybkou u vlastní branky znamenaly poločasových 1:1. Výměna stran byla smutně poznamenaná i změnou v sestavě, neboť Lukáše si odvezli s bolestivou grimasou ve velkém žlutém autě do nedalekého ráje svůdných sestřiček. Na hřiště tak musel kameraman Vojta. Vynucená pauza zpočátku opticky prospěla spíše Technice, ale po pár minutách se Glads dostali znovu do tempa z konce prvního poločasu. Jansik je musel sice několikrát výstavně podržet nicméně pak mohli jít červení do vedení po rohu z nohou mistra Šprta - 2:1. Technika nezůstala neposkvrněna ani druhým klasickým gládím prvkem a tak si mohla prohlédnout, jak Vojta nahrává Švárovi na zadní tyčku - 3:1. Rozjeté bojovníky nevykolejil ani kontr na 3:2 a naopak dále pokračovali ve svěžím výkonu, který sice už korunoval jen Sammi nevyzpytatelnou střelou z úplného boku po Majklově nevydařeném brejku, ale i tak si vítězství po nezvykle dlouhé době s chutí vychutnali. Velmi pěkný výkon, s radostí, důrazem a pohybem. Technika buď neměla svůj den nebo měla doposud velké štěstí a dobrý los... Sestava: Lanza - Franz, Sammi, Šprt, Švára - Radek, Rozi, Maty (Vojta), Majkl.