Gladiators B - Flamengo 3:2 (0:0)

2.C třída - neděle 17.5.2009 - Řečkovice

Článek

22.5.2009 - Robo
Gladiátoří pochod, nebo španělské Flamengo? Vzájemná konfrontace ukázala, že k pátému místu vede cesta antických bojovníků. Ti poprvé přivítali v řadách Legie B centuriona Bubáka, kterému stačilo několik vteřin na to, aby vstoupil do dějin. Ale popořádku... V první půli se většinu času tančilo na polovině Flamenga, nejhlasitěji ale zvonily tyče Gladiátorů. Ty hned třikrát zachránily překonaného Roba, podobné štěstí měl ale ve dvou případech i gólman na druhé straně, a tak první poločas gólové fanfáry nepřinesl. Ty se ozvaly až po změně stran a spustil je nadaný I. (bohužel ne H.) Havelka, který prošel naší obranou a chladnokrevně přehodil strážce gladiátoří zástavy. To jeho protějšek na druhé straně se překonával a odmítal jeden gladiátoří výpad za druhým. Nakonec jej však pokořila zrada ve vlastních řadách: Rozi od soupeře vysomroval přihrávku přímo před bránu, kterou obloučkem hodil do sítě. Jenže skóre 1:1 dlouho nevydrželo a palec caesara za chvíli opět ukazoval dolů. Znovu se uvolnil I. Havelka a prudkou ránou na vzdálenější tyč opět skóroval. Do konce už mnoho nezbývalo a Glads pomalu začínali věšet hlavy, ovšem přesně v tu chvíli vystoupil z kohorty zmiňovaný Bubák a vedl své druhy k obratu. Nejprve zblízka dopíchl do sítě střílenou přihrávku Vojty a sotva pár vteřin na to opřel svou střelu o beka tak šikovně, že míč přistál přesně u tyče. Za stavu 3:2 Gladiators semkli své šiky, do nichž sice dvakrát pronikl jedovatý šíp Flamenga, ale gólový cíl už nezasáhl.