Gladiators A - Atlantis 4:3 (0:0)

Okresní přebor - neděle 27.11.2022 - Maloměřice

4.12.2022 - Vojta

Jelikož článek k zápasu ještě není na světě, vyzpovídali jsme hráče Vojtěcha Němce z jeho dojmů z euforického vítězství 4:3 nad Atlantisem.

Vojto, na hřiště jste šel až ve druhém poločase, kdy vás trenér vystřídal s asi nejlepším hráčem první půle, Petrem Havránkem. Jaké to byly pocity?

V našem týmu vládne diktátorský způsob řízení, netroufnu si komentovat toto rozhodnutí. Mám obavy o místo v sestavě i celém v týmu. První půlku jsem probrečel v koutě, kde jsem zpytoval svědomí po pozdním příchodu na zápas, ale to naopak bylo spravedlivé rozhodnutí. Bylo nás moc, trenér někoho posadit musel. Kluci první půlku hráli dobře, nebýt pořvávání Krypty v brance, tak by to bylo i celé v klidu.

Po vašem příchodu na hřiště soupeř vstřelil dva góly a rázem vedl 2:0, to vám asi moc nálady nepřidalo, že?

Já jsem trenéra varoval, že začnou padat branky, všichni víme, jak umím bránit, ale na druhé straně jsem se přimotal do dvou našich slušných šancí, tak jsem si říkal, že to nebude tak zlé...

Pak už byl zápas poměrně divoký, pamatujete si z toho něco? Ví se, že paměť nemáte nejlepší.

Začal úřadovat trenér, strašně chtěl se zápasem něco udělat, pravda, soupeř vypadal hratelně. Šli jsme hned do power play, Tony dal strašnou ránu z pozice posledního, gól nás samozřejmě velmi povzbudil, pak na mě v pokračující power play procedil Majkl balón na zadní tyč a už to byla hrozná euforie. Už ani nevím, jestli Hložis náš třetí gól dával v power play nebo ve hře 5 na 5. Pak jsme trenéra přesvědčovali, ať už dál power play nehrajeme, že máme strach, že dostaneme gól. Přece jenom Krypta aspoň ty střely od půlky mívá. Ale co čert nechtěl, Atlantis snad minutu před koncem srovnal. Trenér myslel, že ho škrábne. Pak ale Jura našel takovým stříleným centrem Vlasyho sbíhajícího k brance a ten to tam dotlačil snad....víte čím:-) Zbývalo jen 8 sekund do konce zápasu. Myslel jsem, že ho radostí zulíbám:-) Náš brankář mu začal ihned nabízet specifické erotické služby... Hložis pak zavelel jít do hospody a to byl taky dobrý tah. Myslím, že bude jednou taky dobrej trenér.

Dobře, co se dělo dál v šatně, nechme na fantazii čtenářů, a děkujeme za rozhovor.