Atlantis - Gladiators B 2:4 (0:1)

Okresní přebor - neděle 23.2.2020 - Maloměřice

24.2.2020 - Vojta

Atlantis nebyl tak slabý, jak si možná někteří představovali. V prvních 15 minutách s Glads svedl vyrovnanou bitvu. Červení sice místy vzorně drželi míč a pěkně si nahrávali, ale jejich nápady končili před vápnem. Nevydržel to kapitánskou páskou ověnčený Majkl a jeden z brejků si namířil přímo k brance. Obránci to s bráněním opravdu přehnali, takže o penaltě nebylo sporu. První gól utkání tak vstřelil lehce kulhající navrátilec Jura a to s velkým přehledem, viz video na Twittru.

Druhou půli  začal skvostně opět Majkl, tentokrát mu nikdo v brejku nebránil, ale výsledek byl stejný - přesná rána pod víko - 0:2. Ale kde se vzalo, tu se vzalo, vyrovnání bylo na světě. Atlantis dvakrát přetlačil Glads kolem branky a najednou to byl soupeř, který byl plný elánu a touhy po bodech. Červení bojovníci ale ke konci zápasu vzali otěže utkání do svých rukou agresivnějším napadáním rozehrávky a získali tak zpět výraznější převahu. Ta vyvrcholila narážečkou, kdy předposledním dotykem Vlasy poslal míč Šprtovi proti noze a tomu stačilo nastavit nárt, aby míč usměrnil k tyči. V ten moment Atlantis fakticky bitvu prohrál, výrazně polevil a tak mohl v poslední minutě Tony přísnou nahrávkou vyzvat Švanciho na zadní tyči, který ale těžkou pozici zvládl a jistou placírkou stanovil konečné skóre.