Technika - Gladiators A 5:2 (1:1)

Krajský přebor - pátek 8.3.2019 - Pohořelice

9.3.2019 - Kauli

Rudá skupina měla na mezinárodní den růžových chapadel zamířeno do neoblíbeného swompu. Výkon Glads však nebyl zas až tak růžovéj, jak by tento den mohl evokovat.
Předzápasové přípravy z běžné rutiny narušila jen vsuvka, kdy na počest kulatejch narglí dědyho II byl milášek předán do jeho péče.
Zápas začal opatrnou oťukávačkou, která mohla početné přihlížející skupině diváků v počtu celých "dvou" kusů způsobit hroznýho legiho. Poté se však obrnění helmiči osmělili a začali diktovat tempo špílu. Diktovali tak dobře, že po precizně sehrané rohové symfonii Hložis-Šprt v gé dur na tabuli svítilo 0-1 pro hosty. Poločas ubíhal v jediném duchu. Glads mleli své protivníky jak  prašivej mák, šance střídala šanci. Bohužel zejména celý zápas velmi agilní Vojta a další kmeti nenašel z mnoha tutových gólovek recept na cvaldu v kase domácích. Párkrát cinkla tyč nebo břevno, nic se však neujalo, gigakurvapešek. To bylo asi předznamenáním následného pádu rudé družiny. Těsně před půlkou srovnal skóre domácí arcišuter (který mimochodem později přidal ještě další dva kousky a áčko).
O přestávce si Robotuk mohl v šatně omlátit šourek z toho, jak výborně jsme hráli a že to určitě s takovou hrou zvládneme. Ne! Nestalo se...
Druhá půlka stála za hovno. Hned záhy jsme dostali z nedůslednosti na vápně další kus od domácího pánaboha. Chvíli na to, to bylo po dalších chybách 3 a 4-1. Zmar byl zakončen peckou domácích po lehkém proklepnutí kotníkové zóny domácího hráče ve vápně tvrdě hrajícím doktorem Vojtou. 5-1. Zdarec. Zápas se dohrával. Snížení na 5-2 po pěkné kombinaci Šouly a Jury už na výsledku nemohl nic změnit. I přes velmi slušný výkon v první půli jsme na to nenavázali v té druhé a zaslouženě odešli poražení. Swompičusenko nás opět potopil do sežírajícího hummusu zbytků mamutů a pravěké flóry. Ne, sem už fakt jezdit nechceme!
Slabou náplastí na rudé bolístky už pak byl jen mutáček v knajpě, co čadí jak lokomotiva....