Arsenal B - Gladiators B 1:1 (0:1)

Okresní přebor - sobota 28.11.2015 - hala Maloměřice

7.12.2015 - Vojta

Zápas proti Arsenalu B probíhal od první minuty notně staticky. Obránci obou týmů si v klídečku vyměňovali nahrávky a čekali na zázrak v oblasti hrušky. Naštěstí neodbytný Jura rozvlnil hladinu nezáživného zápasu, po rohu se dostal k odrazu své vlastní střely a k bližší tyči prostřelil brankáře Arsenalu – 1:0.

V druhé části hra nabrala vyšších obrátek, narodily se i velké šance, jako třeba zcela samostatný nájezdy Vojty po přesném minilobu Roziho nebo také tyčka Arsenalu. Gól nakonec ale vstřelil jen tým matadora Ptáčníka, po nepřehledné situaci kolem brankoviště hráč Arsenalu schoval přízemní střelu mezi hráče a míč zničehonic skončil u bližší tyči nebohého Koudise – 1:1. S blížícím se koncem Glads hodně zabrali a v posledních dvou minutách pálili na branku Arsenalu jako diví. Bohužel žádná ze slibných střel, ani dorážka jasně přistrčeného Vojty, gól ani toužebný 10m kop neznamenaly.

Dva dnešní zápasy B-týmu se skóre 1:1 je statisticky vskutku zajímavý počin, sláva obraně s brankářem, ostuda pro útok.