Kickers - Gladiators B 3:5 (3:2)

Okresní přebor - neděle 11.10.2015 - hala Vodova

20.10.2015 - Majkl

Jsou soupeři, s nimiž máme skvělou bilanci. A pak jsou tu soupeři, s nimiž je naše bilance dost smutná. Kickers patří bohužel do té druhé kategorie, jediný bod jsme s nimi uhráli v prvním vzájemném souboji.

Ve druhém zápase už nebyla hra Glads tolik svázaná, skóre se však přelévalo jako na houpačce. Nejprve se ve svém úvodním zápase prosadila letní posila - Mara. Vzápětí skóroval soupeř, což do té doby dobře hrající červenou skvadru natolik rozhodilo, že z každého doteku s míčem byla cítit nejistota. Po chybě v rozehrávce přidali Kickers druhý gól tečovanou střelou z dálky a aby toho nebylo málo, proměnili i přeíslní tři na jednoho střelou ke vzdálenější tyči. Před poločasem se ještě podařilo Šprtovi najít na zadní tyči Havrana, který svým gólem vrátil Benfiku do zápasu.

V druhé půli až ve chvíli, kdy byla na střídačce sháňka po rozlišováku, abychom mohli sáhnout k powerplay, zavelel k obratu Jura. Nejdříve gólem na 3:3, následně přihrávkou Šprtovi, jenž patoval osamocen nedaleko brankové čáry. A závěrem Jura vstřelil ještě jeden gól pro uklidnění.