Gladiators B - Kalábek B 2:3 (1:1)

Okresní přebor - sobota 1.11.2014 - Okruh

13.11.2014 - Willy

Zápas začali Glads špatně. Jejich brankář Koudy, který je znám svou zálibou v dělání hamburgerů a nábytku z euro palet, totiž inkasoval hned po pár minutách a to prudkou střelou z přímého kopu. Ten Kalábek kopal asi z osmi metrů. Marné pak bylo Roziho mudrování, že jsme gól z přímáku dostali už asi popatnácté v této sezóně...

I když to tak mohlo při pohledu na lavičku Glads vypadat, nejednalo se však stále o žádnou katastrofu. Pořád ještě bylo hodně času nejen na vyrovnání, ale i na vítězství v zápase. K tomuto cíli přiblížil ty, kteří používají meče (to mám z Wikipedie), Majkl, který se prosadil po Willyho rohu. Nejednalo se přitom o tradiční akci se clonícím hráčem, ale o jednoduchou variantu, kdy si hráč prostě sběhl k brance, počkal na balón a z první vystřelil.

Nadrilovaný postup pak Gládi nevyužili ani při svém vedoucím gólu, který padl už ve druhém poločase z brejku tři na jednoho. Jiřík místo toho, aby z pravé strany hledal ucuknuvšího si pasra na středu, tak poslal míč skrz celé brankoviště na zadní Matouškovi. Ten pak zblízka uklidil míč do branky.

Vedení 2:1 Glads ale neuhlídali. Za vše mohl jejich starý známý Keřa, který nejprve zblízka dorazil křížnou nahrávku a poté překonal Evžena táhnoucí se střelou z levé strany. Tohle už pro Glads katastrofa byla, protože už žádný gól vstřelit nedokázali.