Slovan Brno - Gladiators A 9:3 (3:0)

Krajský přebor - pátek 3.10.2014 - Pohořelice

6.10.2014 - Šprt

Několik omluvenek, nemoc a nízké sebevědomí. To vše se mlelo v hlavách Glads tak, že už u Rajhradu prohrával tým 0:1. Po příjezdu do Pohořelic už se nemuselo ani hrát.

První poločas patřil jednoznačně aktivním domácím, kteří trvale napadali rozehru Glads a velmi lehce jim odebírali míč. Alespoň ze začátku to vypadalo, že defenzíva Glads si s následnými útoky Slovanu poradí. Stačily ale dvě individuální chyby v obraně a o výsledku utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Třetí zásah do Koudisovy klece padl po ztečované střele z přímého kopu téměř z poloviny hřiště.

Ve druhé půli otevřeli Glads hru s cílem alespoň vstřelit pár gólů. Po pěkných útočných kombinacích si vytvářeli šance a občas se i usídlili na polovině soupeře. Útočné hra Glads se výrazně zlepšila. Odměnou byly góly Franze po rychlém brejku 3-1, Samiho a Roziho po narážečce s hruškou. Každý tvrdě vydřený gól byl ale vzápětí odměněn dvěma góly domácího Slovanu, který nemilosrdně trestal z rychlých protiútoků a desítka kontě Glads se nezrodila jen díky výtečným zásahům Koudise v závěru utkání.