Gladiators A - Nasan B 3:4 (2:1)

Okresní přebor - sobota 5.3.2011 - Okruh

9.3.2011 -
Rozjet stíhací jarní jízdu tabulkou se nepodařilo, ani zastavit jediného nebezpečného hráče soupeře, "který toho už hodně dokázal". Glads A nenavázali na slibné první dva víkendy a připsali si těsnou prohru, přestože byli lepším týmem. Snad už ve čtvrté minutě dostal pan Rampula při rohu 20 cm místa a to stačilo ke změně skóre - slabou ale přesnou střelu k tyči ještě Sammi nešťastnou tečí dostal mimo Lanzův dosah - 0:1. Glads sice brzy srovnali Vojtovým bodlem zpoza vápna - 1:1, ba dokonce získali vedení Roziho střelou, ale rozjíždějící zápas nedokázali dostat do správného směru plavby za třemi body. Soupeř z ničeho nic po půlce srovnal z rohu, kde dostal 100% volnost v zakončení z místa penalty. Červení sice znovu zvýšili po nájezdu Šváry s Vojtou, ale soupeř opět z nenápadné standartky rafinovaně srovnal - 3:3. I když Rampula z rohu deset minut před koncem převrátil skóre opět na svoji stranu, stále se nezdálo býti utkání ztraceno, neboť převaha Glads byla výrazná. Ovšem s blížícím se koncem nervozita dusila střelecký oheň minulého víkendu a těžko pochopitelné se pomalu stávalo realitou... Čtyři góly ze standardních situací je trestuhodné, nelze pochválit ani za pouhé tři góly z trvalejší 50 minutové převahy. Nicméně globálně nelze hovořit o vyloženě nepovedeném zápase. Sestava: Lanza - Franz, Vojta, Šprt, Švára - Radek, Maty, Rozi, Sammi.