Gladiators A - Saňaři 4:4 (1:1)

Okresní přebor - sobota 4.9.2010 - Okruh

Článek

9.9.2010 - Vojta
Nový poměrně nečitelný soupeř, impotentní Glads, velké díry v obraně, dva obdržené góly z vlastních standardek, jedna z nich v poslední minutě znamenala remízu... Zpočátku byla k vidění spíše vyčkávací taktika, soupeři se oťukávali. Převážně útočícím Glads se dýchalo v útoku mnohem lépe než v předchozím zápase s Tangem a to víc zamrzel úvodní gól, který soupeř vstřelil po milimetrově trefeném přímém kopu - 0:1. Víkendový nebývalý rohový apetit však potvrdil Vojta a přímou ranou na bližší tyč uzavřel skóre první půle - 1:1. I v druhé půli jsme dál působili až příliš zkušeným dojmem směrem k brance soupeře, což mělo neblahý následek v podobě neustálých jedovatých brejků Saňařů. Takže přestože bojující Majkl ve vápně předložil balón Šprtovi před prázdnou branku - 2:1, tak po dlouhém nákopu přišlo opět vyrovnání, jelikož Vojta neodhadl svůj (ne)výskok a soupeři se podařilo hlavou usměrnit balón za záda brankáře Krutila - 2:2. Do vedení jsme šli znovu po Majklově rohu, který s výjimkou dorážejícího Radka překvapil všechny ostatní hráče exekucí v podobě přímé střeli podél brankové čáry - 3:2. Místo následného libového zvýšení vedení ze standardky hrané na "Áčko se Švárou" následoval regulérní provar a díky slabé nahrávce mezi hráči Glads soupeř z brejku opět vyrovnává - 3:3. Závěrečnou,bohužel předčasnou, radost způsobil krásně provedený brejk 3 na 2, na jehož konci Švára překřížil protihráče, Sammi zkušeně podržel balón a nechal Vojtu tvrdě vstřelit branku na 4:3. Následně totiž přišel kiks v poslední minutě při rozehrávce na půlce a Saňař se štěstím prostřelil z brejku Robina v brance Glads - 4:4. Trestuhodně ztracený zápas s nebývalými chybami v obraně, můžeme navíc děkovat Robůtkovi za celou řadu vychytaných brejků, čímž nás dlouho držel blízko výhry. Navíc jsme v druhé půli přišli o herní prvek zvaný Fňukášův oblouček, neboť sám autor si opět bolestivě obnovil zranění kotníku...Naštěstí každou později úspěšnou sezónu začínáme v takovémto výsledkovém duchu,čili příznivci "sportovních cest" mohou slavit:-) Sestava: Robo - Vojta, Radek, Maty, Rozi - Šprt, Majkl, Švára, Sammi.