Gladiators A - Tango C 2:5 (0:2)

Okresní přebor - sobota 20.3.2010 - Okruh

21.3.2010 - Vojta
Souboj šesti proti čtyřem, či starých proti mladým nebo také velkých proti malým. Tentokrát více neznamenalo lépe a tak si Tango vyzvedlo mátožné Glads. Zápas byl ale plný zajímavých momentů. Tak to tu ještě nebylo a možná už nikdy nebude. Ochutnávka uctihodné techniky už v první minutě. Borec přímo z rohu balón zkušeně zakroutil do horního růžku naší branky - 0:1 (zajímavý moment č.1). V kombinaci s právě skončeným předešlým těžkým zápasem, start do utkání, který Glads rozhodně nepotřebovali. Mladíci z Tanga nadále pěkně a efektně kontrolovali balón a tím i hru. Moment číslo 2: zakončující Radek v brankovišti je faulován, ale nekompromisní Kamil odmítá debaty, v kterých raději nepokračujeme. Moment číslo 3: Franz je držen při vracení se za dres o polovinu menším chlapcem, následná výchovná reakce našeho hráče vede k ŽK pro Davida i Goliáše. Do konce prvního poločasu Tango ale přidalo druhý gól a červená družina tentokrát nevypadala, že by zopakovala dobrý výkon z předchozího mače. Nedařilo se držet balón, prohrávaly se souboje, šance přesto byly, ale tentokrát ne a ne rozvlnit síťku v brance... V přestávce k nám přichází Kamil a nastává zajímavý moment č. 4: omluva, penalta prý měla být. Minimálně sympatické gesto... Již po pár minutách druhé půle je po druhé ŽK vyloučen hráč Tanga a přichází zajimavý moment č. 5: Robo zkušeně umocňuje naší přesilovku střídáním za dalšího hráče do pole. Přesilovka 5 na 3 ke gólu trestuhodně nevede, ale plynule navazující klasická power play už ano, Šprt - 1:2 (zajímavý moment č. 6). Nadšeni ze snížení pokračujeme v tlaku umocněném hrajícím brankářem, ale soupeř bohužel z brejku zkušeně zvyšuje na 1:3 a záhy dokonce na 1:4. Vracíme se ke klasickému počtu hráčů na hřišti, nicméně ne na lavičce. Deset minut před koncem Vojtův nefunkční kotník znamená, že aktuální počet hrajících hráčů z obou týmů se zaokrouhluje na deset. (je to zajímavý moment?) Utkání se už jen dohrává, Tango i ve čtyřech zvyšuje po brejku vedení už na 1:5, skleslým a unaveným Glads se podaří v závěru aspoň snížit Rozim, který na se hrušce otáčí a míří hezky k tyči - 2:5. Sestava: Robo - Vojta, Radek, Franz - Šprt, Sammi, Rozi, Willy.